«Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу» Том Батлер-Боудон

«Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу» Том Батлер-Боудон

  • Назва: Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу
  • Письменник: Том Батлер-Боудон
  • Рік: 2006
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Зарубіжна психологія
  • ISBN: 978-966-993-263-1
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1780 переглядів
1780 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу» Тома Батлера-Боудона (анотація)

Якщо ви завжди хотіли знати більше про таку важливу галузь, як психологія, однак у вас ніколи не вистачало часу перечитати основні наукові праці, які формують найважливіші ідеї, — ця книга для вас. У кілька сотень сторінок автор умістив основні ідеї та концепції психології, викладені в 50 працях найвидатніших учених. Ви знайдете конспективний виклад творів як класиків, так і сучасних вчених, тож зможете осягнути розвиток психології як науки в розрізі історії. Ключові моменти книг відомих авторів, їх короткі біографії, «розкладені по поличках» концепції дадуть змогу ознайомитися з академічним курсом психології за досить короткий термін.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу» Тома Батлера-Боудона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість і людську природу» Тома Батлера-Боудона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *