«Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґан Гаусел

«Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґан Гаусел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11829 переглядів
11829 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґана Гаусела (анотація)

Багатою людину робить не кількість ресурсів та коштів, а вміння поводитись з ними. Це доводить книга «Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґана Гаусела, що демонструє читача свій досвід та власні поради стосовно того, як ефективно можна використовувати будь-які кошти. Ефективна взаємодія з останніми не завжди безпосередньо пов’язана зі знаннями. Часто все зводиться до банального вміння з ними поводитись, витрачати їх та акумулювати.

Реальне життя неможливо прорахувати. Будь-який фінансист-початківець знає формули принципи інвестування та різні види бізнесу, проте це все відноситься до сфери математики. В буденному житті набагато важливішу роль відіграють люди, хаотичні та непередбачувані по своїй натурі.

Останні часто приймають важливі бізнес рішення, не керуючись сухими цифрами, а опираються на власний досвід, накопичений роками, своє его та ще великий набір непередбачуваних змінних. Саме тому автор пропонує нову візію своїм читачам – поглянути на гроші не на як математичну дисципліну, а як на сферу психології.

Отриманий внаслідок прочитання досвід дозволяє впевненіше поводитись з наявними коштами, адже вчить взаємодіяти не лише з ними, але й з людьми, що їх мають. Ці навички кожен може імплементувати в своє повсякденне життя, аби досягати ще більшого успіху. Важко відмовити авторові в тому, наскільки оригінальним є його підхід до сприйняття грошей, що дозволяє змінити про них уяву.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґана Гаусела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя» Морґана Гаусела

Одна відповідь до “Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя”

  1. Наталія Наталія сказав:

    Книга супер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *