«Психологія мас» Ґюстав Ле Бон

«Психологія мас» Ґюстав Ле Бон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11376 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологія мас» Ґюстава Ле Бона (анотація)

Книга «Психологія мас» написана таким визначним французьким психологом, як Гюстав Лебон. Він є одним з найбільш яскравих основоположників психології управління народами. Ленін, Сталін, Гітлер, Муссоліні та багато інших політиків, які досягли значних успіхів у цій сфері, читали його роботи.

«Психологія мас» є другою частиною фундаментального доробку Гюстава Лебона під назвою «Психологія народів», яка побачила світ у 1895 році. В основі книги лежить неординарний погляд на психологію широких мас, а саме на поведінку натовпу. Ця праця дає змогу зрозуміти поведінку індивідів та як вона впливає на те, що відбувається у світі. Психологію натовпу відносять до розділу соціальної психології, яка досліджує поводження у соціумі групи людей та його окремо взятого індивіда.

Немає нічого дивного, що робота, яка написана близько ста років тому, звучить так, як ніби її закінчили вчора. Це відбувається тому, що люди не змінюються. Якщо ви зацікавились у фундаментальних принципах того, що рухає натовпом в тих чи інших ситуаціях, тоді починайте читати онлайн книгу «Психологія мас» Гюстава Лебона українською мовою.

Скачати книгу «Психологія мас» Гюстава Лебона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Психологія мас» Гюстава Лебона онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологія мас» Ґюстава Ле Бона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Психологія мас» Ґюстава Ле Бона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія мас» Ґюстава Ле Бона

Одна відповідь до “Психологія мас”

  1. Марина Марина сказав:

    Не дивлячись на те, що знанням викладеним в книзі «Психологія мас» вже багато років, чомусь вони нагадали мені сьогодення. Ця робота це раз довела мені, як важливо мати власну думку. Виявляється люди, які втрачають її можуть перетворитись на сучасних зомбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *