«Психологія мас» Густав Лебон

«Психологія мас» Густав Лебон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
277 переглядів
277 переглядів

Про книгу «Психологія мас» Густава Лебона

Книга «Психологія мас» написана таким визначним французьким психологом, як Гюстав Лебон. Він є одним з найбільш яскравих основоположників психології управління народами. Ленін, Сталін, Гітлер, Муссоліні та багато інших політиків, які досягли значних успіхів у цій сфері, читали його роботи.

«Психологія мас» є другою частиною фундаментального доробку Гюстава Лебона під назвою «Психологія народів», яка побачила світ у 1895 році. В основі книги лежить неординарний погляд на психологію широких мас, а саме на поведінку натовпу. Ця праця дає змогу зрозуміти поведінку індивідів та як вона впливає на те, що відбувається у світі. Психологію натовпу відносять до розділу соціальної психології, яка досліджує поводження у соціумі групи людей та його окремо взятого індивіда.

Немає нічого дивного, що робота, яка написана близько ста років тому, звучить так, як ніби її закінчили вчора. Це відбувається тому, що люди не змінюються. Якщо ви зацікавились у фундаментальних принципах того, що рухає натовпом в тих чи інших ситуаціях, тоді починайте читати онлайн книгу «Психологія мас» Гюстава Лебона українською мовою.

Скачати книгу «Психологія мас» Гюстава Лебона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Психологія мас» Густава Лебона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія мас» Густава Лебона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *