«Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд
Аудіо-книга

«Психологія сексуальності» Зигмунд Фройд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5642 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологія сексуальності» Зигмунда Фройда (анотація)

Зиґмунд Фройд здійснив справжню революцію у науковому пізнанні природи людини. Його вчення про психоаналіз вибухнуло гранатою, адже сексуальний потяг у XIX столітті був забороненою темою. У своїй книзі «Психологія сексуальності» австрійський психоаналітик розглядає механізми підсвідомості, що зумовлюють формування статевого потягу.

Праця написана зрозумілою мовою з чітким роз’ясненням основних понять психоаналізу. Якщо ви хочете дізнатися, якою є природа сексуальності, чому з’являється сексуальний потяг у дітей, які існують сексуальні відхилення, рекомендуємо читати онлайн книгу «Психологія сексуальності» Зиґмунда Фройда українською мовою. Ви чітко зрозумієте, що слід вважати нормою, а що – патологією.

У цій монографії Фройд виклав основні положення своєї теорії. Він розкриває поняття едипового комплексу, описує стадії психосексуального розвитку та характеризує модель психіки, в якій ключову позицію відводить підсвідомості. Особливу увагу психоаналітик звертає на дитячий вік – саме в ньому формується психосексуальна позиція людини, з якою вона йде у доросле життя.

Якщо ви хочете розібратися у класичному психоаналізі, що істотно змінив європейську наукову думку, радимо скачати книгу «Психологія сексуальності» Зиґмунда Фройда, обравши найзручніший формат із запропонованих, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб, абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологія сексуальності» Зигмунда Фройда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Психологія сексуальності» Зигмунда Фройда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія сексуальності» Зигмунда Фройда

2 відповіді до “Психологія сексуальності”

  1. SergCh SergCh сказав:

    Підскажіть як завантажити аудіокнигу?

  2. Ярина Ярина сказав:

    Вивчаючи психологію у вузі я наткнулась на роботу Зигмунда Фройда «Психологія сексуальності». Досить цікаве дослідження, завдяки якому я вдало змогла захистити дипломну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *