«Психологія сексуальності» Зігмунд Фрейд

«Психологія сексуальності» Зігмунд Фрейд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1666 переглядів
1666 переглядів

Про книгу «Психологія сексуальності» Зігмунда Фрейда

Зиґмунд Фройд здійснив справжню революцію у науковому пізнанні природи людини. Його вчення про психоаналіз вибухнуло гранатою, адже сексуальний потяг у XIX столітті був забороненою темою. У своїй книзі «Психологія сексуальності» австрійський психоаналітик розглядає механізми підсвідомості, що зумовлюють формування статевого потягу.

Праця написана зрозумілою мовою з чітким роз’ясненням основних понять психоаналізу. Якщо ви хочете дізнатися, якою є природа сексуальності, чому з’являється сексуальний потяг у дітей, які існують сексуальні відхилення, рекомендуємо читати онлайн книгу «Психологія сексуальності» Зиґмунда Фройда українською мовою. Ви чітко зрозумієте, що слід вважати нормою, а що – патологією.

У цій монографії Фройд виклав основні положення своєї теорії. Він розкриває поняття едипового комплексу, описує стадії психосексуального розвитку та характеризує модель психіки, в якій ключову позицію відводить підсвідомості. Особливу увагу психоаналітик звертає на дитячий вік – саме в ньому формується психосексуальна позиція людини, з якою вона йде у доросле життя.

Якщо ви хочете розібратися у класичному психоаналізі, що істотно змінив європейську наукову думку, радимо скачати книгу «Психологія сексуальності» Зиґмунда Фройда, обравши найзручніший формат із запропонованих, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб, абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Психологія сексуальності» Зігмунда Фрейда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія сексуальності» Зігмунда Фрейда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *