«Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні

«Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Б. Чалдіні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
19818 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Б. Чалдіні (анотація)

Як часто ми кажемо «так», а після – шкодуємо? Майже щодня. Купили зовсім непотрібну чергову футболку на розпродажу, піддавшись красномовству продавця? Чи може позичили сусіду останню сотку з карману, не зумівши відмовити, адже він дивився на вас такими очима, сповненими надії? Якби ж тільки гроші ми втрачали, не уміючи відмовляти! Але часто ми також втрачаємо нерви та спокій, не в змозі відмовити у спілкуванні токсичним людям. А це вже проблема.

Як сказати «ні» всім і всьому, що приносить дискомфорт і неспокій в наше життя? Про це дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Психологія впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдині українською мовою. Автор знає шість таємних принципів, щоб змусити оточуючих грати за вашими правилами. Не важливо, з якого боку барикад ви знаходитись – ці знання згодяться і тим, хто хоче навчитись відмовляти, і тим, хто прагне досягти власної вигоди від інших.

Виявляється, впливати на чужу свідомість так легко! Але не варто захоплюватись, адже, можливо, саме в цей час вами також хтось маніпулює…

Скачати книгу «Психологія впливу-2. Наука & практика» Роберта Б. Чалдині безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) пропонуємо в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Інформативно та корисно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Б. Чалдіні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Б. Чалдіні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Б. Чалдіні

Одна відповідь до “Психологiя впливу-2. Наука & практика”

  1. Варя Варя сказав:

    Після першої книги «Психологія впливу» я вже не могла зупинитись, тому швиденько завантажила другу «Наука & практика». Скажу одразу, вона не сильно відрізняється від першої, але все ж таки в ній є додаткові цікавинки. Я вважаю, що її повинен прочитати кожен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *