«Психологія впливу» Роберт Б. Чалдіні

«Психологія впливу» Роберт Б. Чалдіні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2683 переглядів
2683 переглядів

Про книгу «Психологія впливу» Роберта Б. Чалдіні

Книга «Психологія впливу» дає прості та дуже дієві поради щодо впливу на людей. Після кожної настанови йдуть приклади, які дозволяють зрозуміти, як можна застосовувати в реальному житті подібні трюки, націлені на свідомість та підсвідомість людини. Також Чалдині розказує про те, як захиститися, встигнути вчасно розпізнати хитрощі і сказати «ні» маніпулятору або шахраєві; як в невизначеній ситуації не користуватися «стадним почуттям», а прийняти вірне рішення.

Якщо ви хочете дізнатись про найпотаємніші секрети нашої підсвідомості, тоді слід почати читати онлайн книгу «Психологія впливу» Роберта Б. Чалдині українською мовою. Читач потім зможе з легкістю продавати іншому свій товар, послугу, або диктувати умови, які будуть вигідні саме для нього. Деякі прийоми з книги стали класикою маркетингу і сфери продажів.

Книга обов’язкова до прочитання одним для впливу на людей, а іншим для захисту від нього, адже закони обману — універсальні та діють однаково у всьому світі. Вона дійсно дає практичні рекомендації на кожен день для тих, кому не хочеться постійно ставати жертвою маніпуляцій маркетологів, колег та знайомих. Тому читати книгу потрібно всім: від керівників до звичайних людей, які мріють розпродати свої речі.

Скачати книгу «Психологія впливу» Роберта Б. Чалдині безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Психологія впливу» Роберта Б. Чалдіні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *