«Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’є

«Птахи та інші оповідання» Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1742 переглядів
1742 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є (анотація)

Книга «Птахи та інші оповідання» – збірка невеличких новел видатної англійської письменниці минулого століття Дафни дю Мор’є, об’єднаних містичною тематикою. У своїх напівфантастичних сюжетах авторка розмірковує над дилемами моралі, жорстокістю, лицемірством та соціальною несправедливістю, а також зачіпає проблеми стосунків у родині. Рекомендуємо читати онлайн ці твори всім прихильникам містичних трилерів, в яких моторошні картини жахів поступово змінюються глибокими й влучними метафорами.

Одним з найбільш вражаючих є оповідання «Птахи» – апокаліптичні нариси глобальної трагедії, пов’язаної з масовою загибеллю людей. Неочікувано в одному з регіонів птахи починають поводити себе агресивно і нападати на людей. У центрі сюжетної лінії опиняється Нат Хокен зі своєю родиною – вони намагаються врятуватися від нашестя птахів, що сіють навколо безлад, паніку і смерть. Людство виявилося не готовим до такої атаки, що зводить його з розуму.

Дафна дю Мор’є підкреслює жахливість будь-якого насилля, акцентуючи увагу на війнах, які приносять із собою безліч страждань і смертей. У цій новелі, як і в більшості інших оповіданнях, відкритий фінал – це дає змогу самостійно зробити висновки та розтлумачити метафори, запропоновані письменницею. Це невеличке оповідання легко в основу відомого однойменного кінофільму Альфреда Хічкока.

Збірка «Птахи та інші оповідання» розбиває звичні стереотипи, змушує перевіряти класичні цінності на істинність і міцність, слідуючи за сюжетними перипетіями оповідань. Ця книга прийдеться до вподоби всім, хто полюбляє вступати у внутрішній діалог з автором та змагатися з ним за право завершити твір, включаючи власну фантазію та виводячи свої ідеї для роздумів.

Оповідання «Батько», «Не озирайся», «Монте Веріта» та інші твори збірника пройняті не менш атмосферною містикою та зростаючим напруженням, від якого хочеться втекти і одночасно розгадати інтриги, що не дають спокою.

Усі бажаючі мають змогу скачати «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Ми надаємо можливість відвідувачам нашого сайту отримувати електронні книги безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Птахи та інші оповідання» Дафни дю Мор’є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *