«Птахи завжди повертаються» Оксана Сайко

«Птахи завжди повертаються» Оксана Сайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
526 переглядів
526 переглядів

Про книгу «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко

Книга «Птахи завжди повертаються» – дивна і пронизлива повість про тих, хто не має права голосу в нашому суспільстві, яких ховають за вікнами з решітками і не дозволяють навіть подивитися на життя звичайних людей – про божевільних.

Саме до такої компанії потрапила одного разу головна героїня книги Олена – зовсім юна дівчина, якій відразу після школи довелося стати зовсім іншою людиною з особливим сприйняттям. Одного дня вона прокинулася у дивному місці – серед людей, які по-іншому дивляться на світ та себе.

Кажуть, що божевільних треба ізолювати від суспільства через їхню небезпечність, проте Оксана Сайко довела, що найголовніша небезпека виходить від психічно здорових людей – саме вони довели Олену до цієї лікарні-в’язниці. А ті, кого вона там зустріла, стали її найліпшими друзями з незвичайними захопленнями та сміливими поглядами на світ.

Серед її нових знайомих можна зустріти Магдалену, яка мріє про зустріч з голівудською зіркою та береже для нього цноту, Ольгу, що завітала з іншої планети, математика, кухаря, вчительку, палко відданих своїй справі… Але найголовнішою загадкою для Олени став продавець солодощів, який завжди годував птахів тістечками.

Повість «Птахи завжди повертаються» – витончене сплетіння зворушливих фантазій і жорстокої реальності, метушня головної героїні між двома світами, що виключають існування одне одного. Після того, як Олена нарешті повертається у світ «розумних», вона наштовхується на холодну стіну непорозуміння та байдужості. Їй нічого не залишається як повернутися до божевільні, щоб навчитися стати сильною, незалежною, впевненою – тільки після цього можна сміливо виходити з її стін. Вона бачила далеко не депресивний стан божевільних, а їхні ліричні натури, які прагнуть правди.

Ця книга змушує замислитися над багатьма речами – природою моралі, справжніми та фальшивими цінностями, вмінням розкрити свою особистість, правильним сприйняттям життєвих негараздів і перепон, наслідками самотності та байдужості.

Пропонуємо скачати «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко та читати онлайн її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Усі бажаючі знайдуть цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *