«Птахи завжди повертаються» Оксана Сайко

«Птахи завжди повертаються» Оксана Сайко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко

Книга «Птахи завжди повертаються» – дивна і пронизлива повість про тих, хто не має права голосу в нашому суспільстві, яких ховають за вікнами з решітками і не дозволяють навіть подивитися на життя звичайних людей – про божевільних.

Саме до такої компанії потрапила одного разу головна героїня книги Олена – зовсім юна дівчина, якій відразу після школи довелося стати зовсім іншою людиною з особливим сприйняттям. Одного дня вона прокинулася у дивному місці – серед людей, які по-іншому дивляться на світ та себе.

Кажуть, що божевільних треба ізолювати від суспільства через їхню небезпечність, проте Оксана Сайко довела, що найголовніша небезпека виходить від психічно здорових людей – саме вони довели Олену до цієї лікарні-в’язниці. А ті, кого вона там зустріла, стали її найліпшими друзями з незвичайними захопленнями та сміливими поглядами на світ.

Серед її нових знайомих можна зустріти Магдалену, яка мріє про зустріч з голівудською зіркою та береже для нього цноту, Ольгу, що завітала з іншої планети, математика, кухаря, вчительку, палко відданих своїй справі… Але найголовнішою загадкою для Олени став продавець солодощів, який завжди годував птахів тістечками.

Повість «Птахи завжди повертаються» – витончене сплетіння зворушливих фантазій і жорстокої реальності, метушня головної героїні між двома світами, що виключають існування одне одного. Після того, як Олена нарешті повертається у світ «розумних», вона наштовхується на холодну стіну непорозуміння та байдужості. Їй нічого не залишається як повернутися до божевільні, щоб навчитися стати сильною, незалежною, впевненою – тільки після цього можна сміливо виходити з її стін. Вона бачила далеко не депресивний стан божевільних, а їхні ліричні натури, які прагнуть правди.

Ця книга змушує замислитися над багатьма речами – природою моралі, справжніми та фальшивими цінностями, вмінням розкрити свою особистість, правильним сприйняттям життєвих негараздів і перепон, наслідками самотності та байдужості.

Пропонуємо скачати «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко та читати онлайн її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Усі бажаючі знайдуть цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Два кроки назад
Два кроки назад Роман Воробей
Людвисар. Ігри вельмож
Людвисар. Ігри вельмож Богдан Вікторович Коломійчук
Червоний
Червоний Андрій Анатолійович Кокотюха
Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Птахи завжди повертаються» Оксани Сайко