«Пуанти для Анни» Надія Гербіш

«Пуанти для Анни» Надія Гербіш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2359 переглядів
2359 переглядів

Про книгу «Пуанти для Анни» Надії Гербіш

Надія Гербіш – незвичайна письменниця. В усіх її творах панує любов, натхнення і затишок. Здається, що її книги мають цілющу силу – рятують від життєвого «бруду» та негативу, заряджають теплом, щирістю та вірою у справжні дива. Таким же є її роман «Пуанти для Анни» – світла і пронизлива історія про дівчинку Анну, яка твердо вирішила стати балериною. Чи вдасться маленькій дівчинці з твердою волею пронести крізь роки свою дитячу мрію та подолати перешкоди й труднощі, що чекають на неї в нелегкому навчанні?

Одного разу Анна потрапила на балетну виставу. Тоді, спостерігаючи за граціозним танком та красою рухів танцівниць, дівчинка сказала собі, що обов’язково стане балериною. Вона ще не знала, що шлях на сцену – це роки виснажливих тренувань та необхідність пожертвувати звичним образом життя. Анна терпляче йде до своєї мрії, беручи уроки у талановитої балерини. Але не все так просто. Здається, доля ніби перевіряє головну героїню книги на міцність, адже дівчина дуже швидко зрозуміла: те, що вона бачила на сцені, та шлях до кінцевої мети – зовсім різні речі.

З перших сторінок твору читач ніби перебуває разом з Анною, проймаючись її бажаннями та переживаннями, розуміючи її сумніви та все-таки не зупиняючись на шляху до заповітної мрії. Нерідко репетиції перетворюються в нескінченну низку нудних занять, коли треба прикладати надзвичайних зусиль, щоб витримати цей щоденний тягар.

Разом з головною героїнею ви дізнаєтесь про основні поняття та терміни балету, познайомитеся з танцювальними фігурами, потрапивши до полону грації та краси рухів. Якщо ви вирішите скачати «Пуанти для Анни» Надії Гербіш, ви потрапите до ніжної та чарівної казки, а також дізнаєтеся багато балетних секретів, які часто залишаються поза сценою.

Ключова ідея книги – збереження родинного тепла й затишку, а також вміння вистояти до кінця, йдучи за своєю мрією. Цей твір варто читати онлайн тоді, коли ви відчуваєте душевне виснаження або апатію, розбурканість емоцій та внутрішній хаос. Цей твір допоможе привести до ладу не лише нервову систему, а й свої думки та бажання, навчіть виокремлювати головне від другорядного. Ви знайдете книгу «Пуанти для Анни» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пуанти для Анни» Надії Гербіш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *