«Пудель» Микола Хвильовий

«Пудель» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1914 переглядів

Короткий зміст книги «Пудель» Миколи Хвильового (анотація)

За століття свого існування українська нація пережила величезну кількість революцій та повстань. Кровопролитні сутички не раз ламали волю нещасного народу, підривали його прагнення до самостійності, вбивали в душах українців жагу до власної свободи. Все це позначилось на свідомості українського народу, його самоідентифікації та національній ідеї.

Особливої уваги в історії України заслуговують події, котрі мали місце на початку XX століття. Той час запам’ятається, як епоха нескінченних протистоянь між українськими визволителями та жорстокою владою Російської імперії. З чим в той період довелось зіштовхнутись українському народу? Дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Пудель» Миколи Хвильового українською мовою.

Автор новели – відважний молодий чоловік, що понад усе прагнув свободи та права вибору. Саме цього він бажав своїй нації – бути вільною, самостійно керувати власними землями, вибирати друзів та процвітати.

За своє коротке життя Микола Хвильовий взяв активну участь в масових боях за віру і свободу нації. Та замість досягнення мети революція зламала в душі автора найважливіше – щирість почуттів та надію на краще майбутнє.

Чим закінчилась боротьба письменника за волю українців? Щоб отримати відповідь, пропонуємо скачати книгу «Пудель» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пудель» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пудель» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пудель» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пудель» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пудель» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *