«Пульт Ґвенді» Стівен Кінг, Річард Чізмар

«Пульт Ґвенді» Стівен Кінг, Річард Чізмар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пульт Ґвенді» Стивена Кинга, Річарда Чізмара

Повість “Пульт Ґвенді” – один з небагатьох прикладів співавторства легендарного Стівена Кінга з іншими талановитими письменниками. Виявляється, відомий майстер жахів може писати чудові казки з присмаком зворушливого чарівництва. Ця невелика, проте надзвичайно насичена книга є прикладом плідної праці Кінга з іншим представником жанру хоррора та містики Річардом Чізмаром.

Починаючи читати повість, знайомишся з головною героїнею – дванадцятирічною дівчинкою Ґвенді, яка потерпає від зайвої ваги. Щоб скоріше схуднути, Ґвенді вирішує займатися пробіжками. Для своїх тренувань дівчинка обирає так звані Сходи самогубців – залізну споруду вздовж урвища.

Ці щоденні пробіжки могли б спокійно продовжуватись, якби одного разу дівчинка не зустріла на самісінькій вершині дивного незнайомця, який подарував Ґвенді незвичайний пристрій, який фактично міг замінити чарівну паличку. Прийде час, і цей пульт буде переслідувати дівчинку в жахливих снах, адже є в ньому кілька кнопок, які дають своєму власнику нелюдські можливості. Далеко не кожен зможе встояти проти спокуси стати володарем всього світу.

Стівен Кінг і Річард Чізмар написали відверту й зворушливу історію дорослішання й загартовування характеру дівчинки, яка одразу зрозуміла, що за сила знаходиться в її руках. Окрім того, що вона могла отримувати шоколадки або сріблясті монетки у будь-якій кількості, Ґвенді могла знищити будь-яку країну або цілу планету від необережного поводження з загадковим пристроєм.

Книга “Пульт Ґвенді” – це розповідь про відповідальність і глибокі людські страхи, застереження про небезпеку, яка може причаїтися де завгодно у нашому божевільному житті. І хоч такого казкового пульту ніхто нам не подарує, безглузде керування чужими долями – нерідке явище в наших реаліях.

Книгу “Пульт Ґвенді” в першу чергу варто скачати й прочитати ровесникам головної героїні – підліткам, які тільки вступають у доросле життя. Стівен Кінг і Річард Чізмар допоможуть їм осягнути всі закони моралі та зробити правильне розставляння своїх пріоритетів.

Завантажити безкоштовно книгу «Пульт Ґвенді» Стивена Кинга, Річарда Чізмара

Завантажити книгу «Пульт Ґвенді» у форматі:

Рекомендації

Подорож собаки
Подорож собаки Брюс Кемерон
Самотність в мережі
Самотність в мережі Януш Леон Вишневський
Ожинова зима
Ожинова зима Сара Джіо
Їсти, молитися, кохати
Їсти, молитися, кохати Елізабет Ґілберт

Відгуки на книгу «Пульт Ґвенді» Стивена Кинга, Річарда Чізмара