«Pussyпедія. Найцікавіше — всередині» Зої Мендельсон

«Pussyпедія. Найцікавіше — всередині» Зої Мендельсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2174 переглядів
2174 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Pussyпедія. Найцікавіше — всередині» Зої Мендельсон (анотація)

Вона є в кожної жінки. У молодих дівчат та більш дорослих пані. Незалежно від кольору шкіри та соціального статусу. Її називають по-різному: інколи прямо, інколи завуальовано-евфемістично. Та, попри всі зміни, назви, форми та колір, вона залишається собою — такою малодослідженою, часто табуйованою вагіною.

Ця книжка, в межах однойменного сайту-проекту Pussypedia, містить аж 30 розділів, сповнених наукових фактів, особистих історій та розвінчань хибних припущень про вагіну. З чого вона складається і яким боком тут анус, де шукати клітор і точку G, вагінальна корона (а також міф про незайманість), невловимий оргазм та його види, мікробіом, бактеріальний вагіноз, дріжджі та інші наслідки незахищеного сексу, інтерсексуальна хірургія і міжнародний рух проти неї, інтимна пластика — ви будете здивовані тим, що приховує та на що вповні здатна ваша прекрасна вагіна.

  • королева-матка, яєчники та маткові труби;
  • гормони, менструальний цикл та гендерні наративи від менархе до менопаузи;
  • секс і мастурбація (коли це добре, а коли не дуже);
  • аборт і контрацепція (різновиди і фантомна побічна дія);
  • вагітність та вся правда про те, як вагіна переживає пологи.

На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Pussyпедія. Найцікавіше — всередині» Зої Мендельсон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Pussyпедія. Найцікавіше — всередині» Зої Мендельсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *