«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

«П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
19191 переглядів
19191 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс (анотація)

Книга «П’ять четвертинок апельсина» — це історія одного страждання, одного кохання, одного нерозуміння та глибокої самотності.

Головна героїня роману Фрамбуаз, вже досить літня дама, повертається в будинок, де провела все своє дитинство. Вона не бувала тут пару десятків років і з перших сторінок стає зрозуміло, що покинула дім вона за доволі несприятливих обставин.

Головна героїня вирішує відкрити своє власне невеличке кафе, але під чужим ім’ям, адже найбільше на світі вона не хоче, щоб сусіди дізналися про те, хто вона та кому доводиться родичкою. Тепер для всіх вона — вдова Симон та й хто зможе вгадати в ній незламну дівчину, яка колись тут проживала?

Але Фрамбуаз готова відкрити свою таємницю читачам. У романі дві лінії оповіді — розповідь паралельно розвивається в минулому, коли Буазо була ще маленькою, і в теперішньому, коли героїня вже в досить поважних літах.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс українською мовою, вас накриє велика хвиля емоцій, почуттів та таємниць, які не залишать вас до кінця розповіді. Загадки минулого, сьогодення і майбутнього переплітаються на сторінках цього роману.

Скачати книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоан Гарріс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять четвертинок апельсина» Джоани Гарріс

2 відповіді до “П’ять четвертинок апельсина”

  1. Нана Нана сказав:

    Чомусь не можу скачати книгу

  2. Світлана Світлана сказав:

    Книга «П’ять четвертинок апельсина» читається на одному подиху, я перечитую її вже вдруге. Атмосферна Франція та зворушлива історія головної героїні та тонкий присмак апельсину змусив мене повернутись до неї знов. До останніх сторінок я не змогла відкрити таємницю всієї історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *