«П’ята жінка» Геннінґ Манкель

«П’ята жінка» Геннінґ Манкель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
502 переглядів
502 переглядів

Про книгу «П’ята жінка» Геннінґа Манкеля

Книга «П’ята жінка» є шостою в циклі розповідей про детектива Курта Валландера. Дана історія має дійсно напружений, складний та захоплюючий сюжет, який тримає читача в напрузі до останньої сторінки.

Дії книжки відбуваються в Африці, коли загадково вбивають п’ятьох жінок. Далі, в 1994 році, в Швеції знаходять мертвим вже чоловіка, смерть якого дуже ретельно спланована. Потім починають відбуватись й інші вбивства, в яких простежується однаковий почерк.

Курт Валландер та його команда беруться за розслідування, намагаючись зрозуміти зв’язок між злочинами. Паралельно з цими подіями, автор розповідає нам про життя самого детектива, його відносини з жінкою, батьком, дочкою та колегами. Головний герой викликає читацьке співпереживання та бажання спостерігати його власну історію, а також хід його розслідувань.

Якщо ви теж хочете хоч на мить відчути себе детективом, тоді починайте читати онлайн книгу «П’ята жінка» Геннінґа Манкелля українською мовою. Ви будете дуже вражені тим, наскільки вміло автор зміг переплести детективне розслідування з власними роздумами Валландера про себе та інших людей, про життя та смерть, про минуле та майбутнє.

Скачати книгу «П’ята жінка» Геннінґа Манкелля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «П’ята жінка» Геннінґа Манкеля

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ята жінка» Геннінґа Манкеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *