«П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4938 переглядів
4938 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс (анотація)

Роман «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» – завершення трилогії «П’ятдесят відтінків». Найголовніше бажання головної героїні книги Анастейші здійснилося – вона стала дружиною Крістіана Грея – чоловіка, який повністю змінив її життя і відкрив двері у світ пристрасті та забороненого задоволення.

Проте весілля Грея та Анастейші – лише початок нового періоду їхніх стосунків. На молоде подружжя чекає не лише медовий місяць, а й чимало непорозумінь, конфліктів, відвертостей, потрясінь і… неочікувана вагітність Ани.

Е.Л. Джеймс продовжує інтригувати читача складними та суперечливими стосунками між головними персонажами. Приємно бачити, як Грей вийшов зі світу суцільної темряви та відкрив своє серце світлому коханню. Ана розуміє: саме від неї залежить його щастя та внутрішній спокій. Намагаючись склеїти розбите минуле свого чоловіка, жінка не помічає, як сама опиняється в пастці своїх емоцій та почуттів. Можливо, Анастейша знає не всі таємниці свого чоловіка. Психологічні дослідження продовжуються…

Книга «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» – яскравий приклад еротичної мелодрами з витонченою романтикою та філософськими міркуваннями. Письменниця яскраво та красиво показала нелегкий шлях до взаєморозуміння та чистого кохання двох абсолютно різних людей, кожен з яких намагався відгородитися від оточення своїм внутрішнім «панцирем».

І лише прагнення зрозуміти свого партнера, злитися з його біллю та стражданнями, пожертвувати тим, що наповнювало твою життя протягом багатьох років, стали справжнім дивом зцілення. Третя книга циклу – це найглибша з психологічної точки зору частина, ідейна основа трилогії, яку авторка нарешті розкрила у всій своїй красі.

Усі бажаючі можуть скачати «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е.Л. Джеймс на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори серії ви знайдете в електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Закінчивши читати онлайн цей роман, ви відразу відчуєте ту силу й мудрість, що зміцнюють стосунки чоловіка та жінки, гармонійно поєднуючи емоційне піднесення та фізичну близькість.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя» Е. Л. Джеймс

Одна відповідь до “П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя”

  1. Квітка Квітка сказав:

    50 відтінків від Грея, є в українському перекладі ???????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *