«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

«П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9599 переглядів
9599 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс (анотація)

Роман «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» є продовженням твору «П’ятдесят відтінків. Книга перша» і передостанньою частиною трилогії «П’ятдесят відтінків». Е.Л. Джеймс продовжує розповідь про непрості стосунки двох закоханих – Анастейшу Стіл і Крістіана Грея. Тепер, коли дівчина дізналася про садистські схильності у сексуальному житті свого коханого, вона хоче розлучитися з ним. Проте не все так просто, якщо твоє серце знаходиться в полоні кохання.

Якщо у попередній книзі серії на перше місце виставляються еротичні сцени та емоційні сплески, то в другій частині трилогії закручується мелодраматичний сюжет. Анастейша влаштовується на роботу у видавництво і вирішує викреслити зі свого життя Грея, щоб врятуватися від постійного підкорення його хворобливим сексуальним фантазіям.

Проте на робочому місці на дівчину чекає неприємний сюрприз – її починає переслідувати шеф. Головній героїні нічого не залишається, як звернутися по допомогу до Крістіана. Їхнє спілкування дало новий поштовх до нових стосунків, проти яких дівчина вже не могла встояти. Який несподіваний фінал в цій дивній історії підготувала письменниця, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е.Л. Джеймс.

У книзі читач не просто зустрінеться зі знайомими персонажами – він зануриться в життєву історію загадкового Крістіана і дізнається кілька шокуючих фактів з його біографії, що дадуть відповідь на ключове питання: звідки в головного героя прагнення до болю та страждань. Анастейша стане саме тією людиною, яка буде потроху витягувати коханого зі суцільної темряви, в якій той опинився багато років тому. Вона побачить кожен з її відтінків та спробує знайти для них інші фарби, щоб звільнити Грея від комплексів, які він приховує за своїм бажанням домінувати в сексі.

Всі бажаючі можуть читати онлайн цей проникливий роман в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо найбільш зручні формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf. Книга «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» припаде до смаку тим, хто любить спостерігати за глибоким розкриттям образів головних героїв, їхніми неочікуваними метаморфозами й дивними зізнаннями.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» Е. Л. Джеймс

3 відповіді до “П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга”

  1. КАтерина КАтерина сказав:

    не можу скачати нажаль

  2. Ярослава Ярослава сказав:

    “П’ятдесят відтінків темряви” я читаю вже в третє, навіть зараз, пишучи відгук в мене приємний рум’янець на обличчі. Нуууу дуууже жарка книга, ах, буди читати далі, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *