«Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліна Костенко

Вірш «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліна Костенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
524 переглядів
524 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліни Костенко

Пишіть листи і надсилайте вчасно,
Коли їх ждуть далекі адресати,
Коли є час, коли немає часу,
І коли навіть ні про що писати.
Пишіть про те, що ви живі-здорові,
Не говоріть, чого ви так мовчали.
Не треба слів, навіщо бандеролі?
Ау! — і все, крізь роки і печалі.

Аналiз вiрша «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліни Костенко

Віршем «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліна Костенко нагадує людям про важливість спілкування один з одним, навіть якщо їх розділяє велика відстань чи ще якісь перепони є на шляху. Здавалося б, що таке лист – папірець, у якому написані якісь слова. Та насправді це рукопис, який може мати дуже важливе значення не лише у реальному часі, а й у майбутньому. Це те невмируще, що залишиться і після смерті людини.

Письменниця наголошує на тому, що потрібно листи не просто писати, а ще й вчасно відправляти адресатам, поки вони ще чекають, поки їм це ще важливо, поки вони живуть. Підтримувати зв’язок необхідно, і навіть якщо здається, що немає часу на спілкування, бо багато інших справ, все одно потрібно написати хоча б кілька слів, дати знак, що все добре, що «живі-здорові».

Комусь може здаватись, що відновлювати спілкування, яке було давно втрачене чи обірвалось з тих чи інших причин, не варто, бо невідомо, як відреагує людина, та й чи потрібно їй це взагалі. Але ж може бути й так, що адресат чекає хоч малесенької звісточки від когось дорогого і важливого навіть крізь роки, а значить, лист може стати справжнім подарунком, радісною подією в житті.

Поетеса знає, як ніхто інший, яке значення можуть мати слова, навіть якщо сказані чи написані вони після тривалої розлуки. Та краще б її не допускати, а писати листи вчасно, щоб не втрачати контакт з близькими людьми.

Читайте також усі 👉 Вірші Ліни Костенко 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліни Костенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Пишіть листи і надсилайте вчасно» Ліни Костенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *