«Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмила Саричєва, Максим Ільяхов

«Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмила Саричєва, Максим Ільяхов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1451 переглядів
1451 переглядів

Про книгу «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмили Саричєвої, Максима Ільяхова

Книга «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» – чудовий посібник, який навчить вас правильно формулювати свої думки та лаконічно їх перетворювати в тексти. Автори на прикладі багатьох зразків аналізують типові помилки та показують, як простіше та якісніше зробити ваш текст.

При написанні текстів дуже часто виникають наступні складнощі: думок занадто багато, витрачається купа часу, щоб їх оформити; інколи людям навіть не зрозуміло з чого починати. Так чи інакше, нам всім не вистачає практики в письменницькій майстерності.

Не всім потрібно ставати письменниками, адже професійно цим займаються лише деякі, але вирішити проблему з тим, як швидко скласти текст або твір, цілком реально. Якщо читати онлайн книгу «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмили Саричевої та Максима Ільяхова українською мовою, то ви зможете з легкістю написати текст, який вразить своєю простотою та наповненістю.

Особливо корисною дана книга буде для новачків у сфері журналістики та копірайтерів. У посібнику наводиться безліч слушних порад по створенню ставного і дієвого текстового повідомлення.

Кожен читач має можливість скачати книгу «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмили Саричевої та Максима Ільяхова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою даного літературного сайту.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» Людмили Саричєвої, Максима Ільяхова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *