«Питання життя і смерті» Ірвін Ялом, Мерилін Ялом

«Питання життя і смерті» Ірвін Ялом, Мерилін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3758 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома, Мерилін Ялом (анотація)

Книжка «Питання життя і смерті» відомого письменника і психолога Ірвіна Ялома дещо відрізняється від інших книг з бібліографії літератора. Книги відрізняються тим, що автор доступною мовою пояснює, як працює людська психологія, проте цього разу він розповість про власний досвід. Ця праця сповнена персональних емоцій письменника та його дружини, що разом стикнулись зі страшною хворобою. Перед читачем відкриється неймовірно щира картина того, як люди в літньому віці долають складнощі та продовжують жити.

Мотивом для написання цієї книги стала хвороба жінки Ялома – рак, який несподівано та підступно увірвався в життя подружжя. З приходом раку життя перевернулись з голови на ноги, а те, що раніше було важливим, втратило будь-який сенс. Мерилін та Ірвіну довелося шукати новий стимул для того, щоб продовжувати жити в новій реальності. До речі, читати онлайн книгу «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

В цій книзі не буде мотиваційних порад чи настанов для читача, а лише щира сповідь про те, яким непростим може виявитись життя в раптовий момент. Подружжя зібрало в цій книзі всі теплі спогади разом з великим горем та сумом. Ця праця допоможе тим, хто шукає опору в найскрутніші моменти свого життя.

Пізнайте неймовірну історію, якщо вирішите скачати книгу «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома, Мерилін Ялом українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома, Мерилін Ялом українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Питання життя і смерті» Ірвіна Ялома, Мерилін Ялом

Одна відповідь до “Питання життя і смерті”

  1. Яна Яна сказав:

    Книга Питання життя і смерті неймовірно захоплива, вона ніби дихає любов’ю, яку люди пронесли скрізь роки. Коли я лише починала читати я уявлення не мала, що вона зможе вплинути на моє життя. Рекомендую усім, завдяки їй я почала ще більше цінувати своє кохання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *