«Радіо ніч» Юрій Андрухович

«Радіо ніч» Юрій Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
252 переглядів
252 переглядів

Про книгу «Радіо ніч» Юрія Андруховича

Книга «Радіо ніч» написана таким відомим українським письменником, як Юрій Андрухович. Твір, який являє собою поєднання гостросюжетного роману та ліричності, не залишить вас байдужим. Ви будете вражені тим, як автор вміло переплітає дух авантюризму зі світом фентезі.

Головний герой роману Йосип Ротський переживає важкі часи. Він засмучений тим, що ще одна революція зійшла нанівець. Він більше не може вести розмірене життя, адже змушений тікати світ за очі, тому що на нього полює велика кількість секретних спецслужб. Але це не найбільші труднощі, з якими зіштовхується головний герой. На його долю випадає також недоречне кохання, з яким він не може впоратись, а також важлива банківська таємниця, яку йому тяжко нести.

Якщо вам цікаво, які ще випробування випадуть на долю головного героя, тоді починайте читати онлайн книгу «Радіо ніч» Юрієм Андруховичем українською мовою. Ви в шаленій напрузі будете слідкувати за подіями, які траплятимуться з Йосипом, а пригод буде багато: в’язниця, вдалий теракт, а також постійна гра в схованки зі спецслужбами.

Скачати книгу «Радіо ніч» Юрієм Андруховичем безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Радіо ніч» Юрія Андруховича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *