«Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 1» Milcha, Whale

«Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 1» Milcha, Whale

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
774 переглядів
774 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 1» Milcha, Whale (анотація)

Загадково вбита Пак ИнХа потрапляє у світ роману. Весь сюжет їй чудово відомий.

Тепер вона — Раеліана МакМіллан, прекрасна дочка барона. І наче вона отримала шанс на нове життя, але є маленька проблема… Раеліана — лише другорядна героїня, яка скоро має померти. Аби уникнути повторення своєї трагічної долі, Раеліана повинна піти на угоду з людиною, гіршою за самого диявола, але не менш привабливою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 1» Milcha, Whale українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 1» Milcha, Whale

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *