«Рай. Центр» Люко Дашвар

«Рай. Центр» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2570 переглядів
2570 переглядів

Про книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар

Книга «Рай. Центр» – цікава інтерпретація сучасного життя молоді, її цінностей, інтересів, прагнень у вигляді відвертого художнього сюжету. Іноді – занадто відвертого, бо Люко Дашвар загортає в обгортку своїх творів, і суперечливу політику, і сучасну культуру, і сміливі лозунги, якими керуються молоді люди, шукаючи щастя й визнання у мегаполісі.

Починаючи читати онлайн книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар українською мовою, одразу знайомимося з трьома головними героями – бідними, але натхненними друзями-студентами Любою, Макаром і Гоциком, які мешкають у маленькій кімнаті великого Києва. Кожен з них твердо вирішив виборювати місце під сонцем. І чим більше місто, тим більше різних можливостей воно пропонує… Тим паче, що на горизонті з’являється багатий і впливовий Макс.

Цей твір особливо сподобається прихильникам містики та алегорій – авторка майстерно поєднує елементи магічного реалізму з нашою буденністю. Червоною ниткою крізь весь сюжет проходить любов до України у різних форматах – і навіть історичні постаті повертаються у сьогодення, щоб пояснити, як треба любити й берегти свою державу.

Пропонуємо вам насолодитися драматичною й захоплюючою сучасною українською літературою та скачати книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар у нашій бібліотеці абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Рай. Центр» Люко Дашвар

Взагалі усі багаті поділяються на розумних і жирних. Розумних поки менше, але вони є.

Смерть – не вихід. Вхід.

Розплакатися чи, навпаки, літати од радості можна лише від любові, а не від сексу.

— Чи ти вже кинув вираховувати місця, де народжуються справжні українські патріоти?

— Є такі окремі місця? — здивувалася Люба.

— Нема… — зізнався Гоцик. — Є окремі часи, що народжують патріотів… На будь-яких територіях. Так виходить.

Скачати безкоштово книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *