«Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар

«Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7548 переглядів
7548 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар (анотація)

Книга «Рай. Центр» – цікава інтерпретація сучасного життя молоді, її цінностей, інтересів, прагнень у вигляді відвертого художнього сюжету. Іноді – занадто відвертого, бо Люко Дашвар загортає в обгортку своїх творів, і суперечливу політику, і сучасну культуру, і сміливі лозунги, якими керуються молоді люди, шукаючи щастя й визнання у мегаполісі.

Починаючи читати онлайн книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар українською мовою, одразу знайомимося з трьома головними героями – бідними, але натхненними друзями-студентами Любою, Макаром і Гоциком, які мешкають у маленькій кімнаті великого Києва. Кожен з них твердо вирішив виборювати місце під сонцем. І чим більше місто, тим більше різних можливостей воно пропонує… Тим паче, що на горизонті з’являється багатий і впливовий Макс.

Цей твір особливо сподобається прихильникам містики та алегорій – авторка майстерно поєднує елементи магічного реалізму з нашою буденністю. Червоною ниткою крізь весь сюжет проходить любов до України у різних форматах – і навіть історичні постаті повертаються у сьогодення, щоб пояснити, як треба любити й берегти свою державу.

Пропонуємо вам насолодитися драматичною й захоплюючою сучасною українською літературою та скачати книгу «Рай. Центр» Люко Дашвар у нашій бібліотеці абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Рай. Центрю Люко Дашвар онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар

Взагалі усі багаті поділяються на розумних і жирних. Розумних поки менше, але вони є.

Смерть – не вихід. Вхід.

"Очима, а також руками, ногами, серцем і всім іншим командують мізки."

Розплакатися чи, навпаки, літати од радості можна лише від любові, а не від сексу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рай. Центр (Райцентр)» Люко Дашвар

Одна відповідь до “Рай. Центр (Райцентр)”

  1. Вікторія Вікторія сказав:

    Від Рай. Центр в мене досі мурахи по шкірі. То, дуже страшно особливо зараз усвідомлювати вже нашу страшну реальність, а не вигадану історію. Справді немає нічого страшнішого, ніж людина, яка уже нічого і нікого не боїться. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *