«Райдуга навколо сонця» Пітер Блейкер

«Райдуга навколо сонця» Пітер Блейкер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
358 переглядів
358 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Райдуга навколо сонця» Пітера Блейкера (анотація)

Життя заможного бізнесмена Марка можна побачити лише у казках: квартири, дорогі автомобілі, красива дівчина. Проте одна подія змінює Марка: врятувавши дівчинку з полум’я та сам ледь не загинувши, він полишає все та вирішує піти у паломництво до Єрусалиму у пошуках відповідей на свої запитання. Шлях далекий та складний, сповнений пригод та небезпек. Але Марк впевнений, що там, біля Гробу Господнього, на нього чекає відповідь на найбільшу таємницю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Райдуга навколо сонця» Пітера Блейкера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Райдуга навколо сонця» Пітера Блейкера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *