«раКУРС» Світлана Талан

«раКУРС» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1929 переглядів
1929 переглядів

Про книгу «раКУРС» Світлани Талан

Війна – не лише відголосок минулого. Страшні воєнні дії зачіпають і нашу сучасність, а ті, кому випала доля жити на Сході України, розділили своє життя на «до» і «після». Так же, як і герої книги «раКУРС» Еліна та Євген, яких несподівана війна змусила зробити переоцінку цінностей. Ще вчора вони були щасливими та безтурботними, а сьогодні повинні просто виживати.

Починаючи читати онлайн книгу «раКУРС» Світлани Талан українською мовою, одразу переймаєшся зруйнованими долями простих людей – письменниця вміє зачепити за живе своїм проникливим словом, глибоко розкриваючи образи персонажів. Хтось повірив новій владі; хтось таємно бореться за українське майбутнє. Кожен з героїв має свою правду, та чи не розчарує вона їх?

Автор зачіпає багато злободенних питань – непрості подружні стосунки, бідність і зневіру в майбутньому, відчай людей та готовність зберегти своє життя будь-якою ціною. Роман вражає емоційністю та реалістичністю, бо сюжетна лінія відбиває події, що відбувалися в 2014 році на Сході нашої держави.

Цей твір – прекрасний привід замислитися над тим, що люди самі будують майбутнє всього суспільства, і лише від оптимістичних надій, твердості характеру, сили волі та сміливості залежить наше щастя й спокій.

Наш портал пропонує скачати книгу «раКУРС» Світлани Талан всім бажаючим безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «раКУРС» Світлани Талан

Рекомендації

Відгуки на книгу «раКУРС» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *