«раКУРС» Світлана Талан

«раКУРС» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4998 переглядів
4998 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «раКУРС» Світлани Талан (анотація)

Війна – не лише відголосок минулого. Страшні воєнні дії зачіпають і нашу сучасність, а ті, кому випала доля жити на Сході України, розділили своє життя на «до» і «після». Так же, як і герої книги «раКУРС» Еліна та Євген, яких несподівана війна змусила зробити переоцінку цінностей. Ще вчора вони були щасливими та безтурботними, а сьогодні повинні просто виживати.

Починаючи читати онлайн книгу «раКУРС» Світлани Талан українською мовою, одразу переймаєшся зруйнованими долями простих людей – письменниця вміє зачепити за живе своїм проникливим словом, глибоко розкриваючи образи персонажів. Хтось повірив новій владі; хтось таємно бореться за українське майбутнє. Кожен з героїв має свою правду, та чи не розчарує вона їх?

Автор зачіпає багато злободенних питань – непрості подружні стосунки, бідність і зневіру в майбутньому, відчай людей та готовність зберегти своє життя будь-якою ціною. Роман вражає емоційністю та реалістичністю, бо сюжетна лінія відбиває події, що відбувалися в 2014 році на Сході нашої держави.

Цей твір – прекрасний привід замислитися над тим, що люди самі будують майбутнє всього суспільства, і лише від оптимістичних надій, твердості характеру, сили волі та сміливості залежить наше щастя й спокій.

Наш портал пропонує скачати книгу «раКУРС» Світлани Талан всім бажаючим безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «раКУРС» Світлани Талан українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «раКУРС» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *