«Рапсодія у Ре мінорі» Ярослав Трінчук

«Рапсодія у Ре мінорі» Ярослав Трінчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
547 переглядів
547 переглядів

Про книгу «Рапсодія у Ре мінорі» Ярослава Трінчука

Чи маємо ми право засуджувати оточуючих за моральні вади, якщо самі не є ідеалом? Це філософське питання стало наскрізним у повісті «Рапсодія у Ре мінорі» та ключовим в образі головного героя Тимофія – меланхолійного та вразливого архітектора, який вирішив покінчити із собою через несправедливість і недосконалість навколишнього світу.

Ярослав Трінчук запрошує всіх бажаючих разом з головним героєм пізнати життя у всіх його деталях, включаючи несподівані повороти долі та підступні сюрпризи, які ще більше укріплюють віру в хаотичність і неосяжність людського буття.

Зухвалий хлопець отримує дивне випробування від старого вмираючого мольфара – мудрий чоловік розділяє Тимофія та решту людей міцною безкінечною Стіною, яку хлопцю треба обійти. Проте це завдання не з легких. Що б юнак не робив, він усюди натикається на цю Стіну, через яку він опинився у цілковитій самотності – по той бік від рідних, друзів і решти всього світу.

Життя підкидає Тимофію чимало випробувань, серед яких – ув’язнення, серйозні сутички з впливовими людьми та навіть мандри до потойбічної реальності на зустріч з минулим. Ці пригоди не просто загартовують хлопця, а зроблять з нього справжнього чоловіка з міцним характером.

Книга «Рапсодія у Ре мінорі» зіткана з витончених метафор і символів, пронизливих емоцій та багатошарової філософічності. Автор розкриває головні моральні проблеми нашого суспільства з широким розмахом – в сюжетну канву органічно вплетені відомі історичні постаті, які стирають часові та просторові межі. Спілкування з ними дарує Тимофію мудрість і розум, надає наснаги, запалює його серце новими ідеалами та надихає на нові звершення. Повість також зачарує читачів романтичним настроєм, адже загадкова жінка Майя, яку зустріне хлопець під час надзвичайної мандрівки, розкриє йому головну таємницю істинного кохання.

Пропонуємо вам читати онлайн цю глибоку та надихаючу книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Щоб скачати «Рапсодія у Ре мінорі» Ярослава Трінчука, виберіть назйручніший із запропонованих форматів електронних матеріалів – fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Рапсодія у Ре мінорі» Ярослава Трінчука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рапсодія у Ре мінорі» Ярослава Трінчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *