«Ребекка» Дафна дю Мор’є

«Ребекка» Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4794 переглядів
4794 переглядів

Про книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Книга “Ребекка” – один з найвизначніших творів XX століття, по мотивам якого було знято три фільми. Дафна дю Мор’є створила грандіозну життєву драму з детективними “родзинками”, яку буде цікаво читати всім прихильникам захоплюючих психологічних трилерів.

Всі події роману “Ребекка” відбуваються в англійському родовому маєтку Мендерлі, куди Макс де Вінтер привозить дружину, молоду й скромну дівчину з бідної сім’ї. Здається, що нічого не зможе порушити щасливого життя місіс де Вінтер з коханим чоловіком, проте вона виявляється зайвою у цьому налагодженому побуті.

До неї вороже ставиться вся прислуга на чолі з місіс Денверс. Дівчина розуміє, що тут досі знаходить дух колишньої хазяйки маєтку, першої дружини Макса Ребекки, яка трагічно загинула під час прогулянки на яхті рік тому. Всі живуть й ведуть хазяйство за правилами Ребекки, яка була неймовірно харизматичною, впевненою в собі, хазяйновитою, любила влаштовувати пишні прийоми. Нова хазяйка Мендерлі виявилася повною їй протилежністю – сором’язливою та скромною дівчиною, яка боялася нових знайомств і ніяковіла перед прислугою.

Дафна дю Мор’є обрала незвичайну манеру побудову сюжетної лінії. Протистояння живої людини з мертвою – це не містика, а психологічний тягар, який вимотує душу головній героїні та не залишає їй шансу на спокій у новому будинку.

Все навколо нагадує про Ребекку, і читач дізнається про цю жінку значно більше, ніж про нову хазяйку маєтку, якій письменниця навіть не дала імені. До останніх сторінок не відпускає головна інтрига: що ж все-таки відбулося з жінкою, смерть якої довгий час залишалася загадкою? Щоб дізнатися про всі таємниці образу Ребекки, варто скачати й прочитати до кінця цю надзвичайну книгу.

Роман “Ребекка” яскраво показує дорослішання головної героїні, розкриваючи її страхи, відчай та боротьбу з неіснуючим ворогом. З перших сторінок віриш, що Ребекка продовжує залишатися цілковитою хазяйкою маєтку, настільки глибоко розкритий її образ. Ця книга вчить, як треба ставитися до випробувань та знаходити сили й мудрість, щоб їх переборювати. Неочікувана кінцівка приголомшить навіть досвідченого знавця закручених літературних сюжетів.

Цитати з книги «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Скромность и доброта больше нужны в семейной жизни, чем остроумие и гордая красота.

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояния души.

Интересно, подумала я, во всех домах бывает это чувство радости и полноты жизни после ухода гостей?

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояние души.

Скачати безкоштово книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *