«Ребекка» Дафна дю Мор’є

«Ребекка» Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23069 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ребекка» Дафни дю Мор’є (анотація)

Книга “Ребекка” – один з найвизначніших творів XX століття, по мотивам якого було знято три фільми. Дафна дю Мор’є створила грандіозну життєву драму з детективними “родзинками”, яку буде цікаво читати всім прихильникам захоплюючих психологічних трилерів.

Всі події роману “Ребекка” відбуваються в англійському родовому маєтку Мендерлі, куди Макс де Вінтер привозить дружину, молоду й скромну дівчину з бідної сім’ї. Здається, що нічого не зможе порушити щасливого життя місіс де Вінтер з коханим чоловіком, проте вона виявляється зайвою у цьому налагодженому побуті.

До неї вороже ставиться вся прислуга на чолі з місіс Денверс. Дівчина розуміє, що тут досі знаходить дух колишньої хазяйки маєтку, першої дружини Макса Ребекки, яка трагічно загинула під час прогулянки на яхті рік тому. Всі живуть й ведуть хазяйство за правилами Ребекки, яка була неймовірно харизматичною, впевненою в собі, хазяйновитою, любила влаштовувати пишні прийоми. Нова хазяйка Мендерлі виявилася повною їй протилежністю – сором’язливою та скромною дівчиною, яка боялася нових знайомств і ніяковіла перед прислугою.

Дафна дю Мор’є обрала незвичайну манеру побудову сюжетної лінії. Протистояння живої людини з мертвою – це не містика, а психологічний тягар, який вимотує душу головній героїні та не залишає їй шансу на спокій у новому будинку.

Все навколо нагадує про Ребекку, і читач дізнається про цю жінку значно більше, ніж про нову хазяйку маєтку, якій письменниця навіть не дала імені. До останніх сторінок не відпускає головна інтрига: що ж все-таки відбулося з жінкою, смерть якої довгий час залишалася загадкою? Щоб дізнатися про всі таємниці образу Ребекки, варто скачати й прочитати до кінця цю надзвичайну книгу.

Роман “Ребекка” яскраво показує дорослішання головної героїні, розкриваючи її страхи, відчай та боротьбу з неіснуючим ворогом. З перших сторінок віриш, що Ребекка продовжує залишатися цілковитою хазяйкою маєтку, настільки глибоко розкритий її образ. Ця книга вчить, як треба ставитися до випробувань та знаходити сили й мудрість, щоб їх переборювати. Неочікувана кінцівка приголомшить навіть досвідченого знавця закручених літературних сюжетів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Скромность и доброта больше нужны в семейной жизни, чем остроумие и гордая красота.

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояния души.

Интересно, подумала я, во всех домах бывает это чувство радости и полноты жизни после ухода гостей?

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояние души.

Скачати безкоштово книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

2 відповіді до “Ребекка”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Ох, як же я люблю атмосферні романи, “Ребекка” саме з таких. Автор тримає в приємній напрузі протягом усього твору, а фінал взагалі шокує. Раджу читати, я б поставила найвищу оцінку, то моя книга, я відчуваю.

  2. Валентина Валентина сказав:

    Нарешті я знайшла книгу «Ребекка» українською мовою, ще давно в мене були спроби прочитати мовою оригіналу, але не вийшло. Ця робота — справжній скарб. Читається дуже легко, з кожною сторінкою стає цікавіше. Мені здається в цьому романі є все, що я люблю: атмосферність, загадка та справжні любовні пристрасті. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *