«Ребекка» Дафна дю Мор’є

«Ребекка» Дафна дю Мор’є

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Книга “Ребекка” – один з найвизначніших творів XX століття, по мотивам якого було знято три фільми. Дафна дю Мор’є створила грандіозну життєву драму з детективними “родзинками”, яку буде цікаво читати всім прихильникам захоплюючих психологічних трилерів.

Всі події роману “Ребекка” відбуваються в англійському родовому маєтку Мендерлі, куди Макс де Вінтер привозить дружину, молоду й скромну дівчину з бідної сім’ї. Здається, що нічого не зможе порушити щасливого життя місіс де Вінтер з коханим чоловіком, проте вона виявляється зайвою у цьому налагодженому побуті.

До неї вороже ставиться вся прислуга на чолі з місіс Денверс. Дівчина розуміє, що тут досі знаходить дух колишньої хазяйки маєтку, першої дружини Макса Ребекки, яка трагічно загинула під час прогулянки на яхті рік тому. Всі живуть й ведуть хазяйство за правилами Ребекки, яка була неймовірно харизматичною, впевненою в собі, хазяйновитою, любила влаштовувати пишні прийоми. Нова хазяйка Мендерлі виявилася повною їй протилежністю – сором’язливою та скромною дівчиною, яка боялася нових знайомств і ніяковіла перед прислугою.

Дафна дю Мор’є обрала незвичайну манеру побудову сюжетної лінії. Протистояння живої людини з мертвою – це не містика, а психологічний тягар, який вимотує душу головній героїні та не залишає їй шансу на спокій у новому будинку.

Все навколо нагадує про Ребекку, і читач дізнається про цю жінку значно більше, ніж про нову хазяйку маєтку, якій письменниця навіть не дала імені. До останніх сторінок не відпускає головна інтрига: що ж все-таки відбулося з жінкою, смерть якої довгий час залишалася загадкою? Щоб дізнатися про всі таємниці образу Ребекки, варто скачати й прочитати до кінця цю надзвичайну книгу.

Роман “Ребекка” яскраво показує дорослішання головної героїні, розкриваючи її страхи, відчай та боротьбу з неіснуючим ворогом. З перших сторінок віриш, що Ребекка продовжує залишатися цілковитою хазяйкою маєтку, настільки глибоко розкритий її образ. Ця книга вчить, як треба ставитися до випробувань та знаходити сили й мудрість, щоб їх переборювати. Неочікувана кінцівка приголомшить навіть досвідченого знавця закручених літературних сюжетів.

Цитати з книги «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Скромность и доброта больше нужны в семейной жизни, чем остроумие и гордая красота.

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояния души.

Интересно, подумала я, во всех домах бывает это чувство радости и полноты жизни после ухода гостей?

Счастье не приз, который получаешь в награду, это свойство мышления, состояние души.

Завантажити безкоштовно книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Завантажити книгу «Ребекка» у форматі:

Рекомендації

Тринадцята казка
Тринадцята казка Діана Сеттерфілд
Спілка рудих
Спілка рудих Артур Конан Дойл
Аптекар
Аптекар Стефені Маєр
Гострі предмети
Гострі предмети Гіліян Флінн

Відгуки на книгу «Ребекка» Дафни дю Мор’є

Комментарии для сайта Cackle