«Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах» Тім Гарфорд

«Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах» Тім Гарфорд

  • Назва: Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах
  • Письменник: Тім Гарфорд
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Історії з життя
  • ISBN: 978-617-7552-08-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1285 переглядів
1285 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах» Тіма Гарфорда (анотація)

Прості винаходи можуть запускати глобальні процеси й фундаментальні перетворення. Вони зміщують баланс економічних сил, визначають переможців і переможених, змінюють соціальні відносини та відкривають тисячі нових можливостей. А ще розповідають історію про те, як змінюється й функціонує наш світ. Яким чином винайдення грамофона поглибило нерівність у статках? Який вплив на бізнес мав винахід бритви Gillette? Чому поява кондиціонерів для повітря стала не лише питанням комфорту в домівках, а й заселення цілих територій?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах» Тіма Гарфорда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах» Тіма Гарфорда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *