«Редактор Карк» Микола Хвильовий

«Редактор Карк» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1132 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Редактор Карк» Миколи Хвильового (анотація)

Що таке справжня революція? Події, сповнені натхнення та романтики? Чи все ж біль, страх та розпач, котрі супроводжують повстанців на всьому шляху до примарної перемоги? Подумати над цим ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового українською мовою.

В момент виходу ця новела відомого українського класика стала однією з найбільш обговорюваних. Знать, що донедавна принижувала простий робочий клас, нарешті зрозуміла, в чому була її головна помилка. Багато експертів вважають це видання одним з рушійних чинників, котрі свого часу підштовхнули українську інтелігенцію до об’єднання з простим населенням.

Життя автора не було легким. Ще важчим воно стало після знайомства та захоплення ідеями української національності. Талановитий письменник загорівся бажанням створити повноцінну державу Україну, населення якої здобуло б рівні права та можливість самостійно керувати своїм життям.

З того часу автор прийняв участь в декількох сутичках та революціях, в кожній з яких боровся на передовій та бився не на життя, а на смерть. Пізніше письменник зрозумів, чому в ті часи народ був приречений на поразку.

Чому під управлінням сильних лідерів українці так і не змогли добитись права на свободу? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *