«Редактор Карк» Микола Хвильовий

«Редактор Карк» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
490 переглядів
490 переглядів

Про книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового

Що таке справжня революція? Події, сповнені натхнення та романтики? Чи все ж біль, страх та розпач, котрі супроводжують повстанців на всьому шляху до примарної перемоги? Подумати над цим ви зможете, почавши читати онлайн книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового українською мовою.

В момент виходу ця новела відомого українського класика стала однією з найбільш обговорюваних. Знать, що донедавна принижувала простий робочий клас, нарешті зрозуміла, в чому була її головна помилка. Багато експертів вважають це видання одним з рушійних чинників, котрі свого часу підштовхнули українську інтелігенцію до об’єднання з простим населенням.

Життя автора не було легким. Ще важчим воно стало після знайомства та захоплення ідеями української національності. Талановитий письменник загорівся бажанням створити повноцінну державу Україну, населення якої здобуло б рівні права та можливість самостійно керувати своїм життям.

З того часу автор прийняв участь в декількох сутичках та революціях, в кожній з яких боровся на передовій та бився не на життя, а на смерть. Пізніше письменник зрозумів, чому в ті часи народ був приречений на поразку.

Чому під управлінням сильних лідерів українці так і не змогли добитись права на свободу? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Редактор Карк» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *