«Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.» Фудзікава Юка

«Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.» Фудзікава Юка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
543 переглядів
543 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.» Фудзікави Юки (анотація)

34-річного відлюдника, отаку сім’я виганяє з дому. Будучи огидним безхатьком, він розуміє, що не знає, як жити надалі, також, він, усвідомлює, що його життя могло б бути кращим, якби він робив кращий вибір. У момент розкаяння, він побачив вантажівку, яка неслася, прямо до трьох старшокласників. Під час спроби врятувати їхне життя, він зустрічає свій кінець. Наступного разу, коли він розплющив очі, він перевтілився у фентезі світі, як Рудеус Грейрат. Отримавши другу спробу, Рудеус вирішив, що: “Цього разу, я проживу своє життя по іншому!” Таким чином, починається подорож людини, яка прагне змінити себе і своє життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.» Фудзікави Юки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Реінкарнація безробітного: Я викладусь на повну, якщо потраплю в інший світ.» Фудзікави Юки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *