«Рейд у безвість» Василь Мороз

«Рейд у безвість» Василь Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1065 переглядів
1065 переглядів

Про книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза

Книга «Рейд у безвість» – пригодницько-фантастичний бойовик з детективно-дослідницьким духом, що запрошує читача помандрувати загадковими африканськими джунглями, стираючи будь-які часові та просторові межі. Василь Мороз занурюється у прадавні традиції та ділиться з читачами цікавими історичними фактами, які намагалася сховати від людства сучасна цивілізація.

Головний герой повісті – вихованець спеціального центру підготовки розвідників-інтелектуалів, що носить назву «Академія універсальних мистецтв». Одного разу він, пробираючись вночі крізь хащі тропічних лісів Анголи з іншими розвідниками-диверсантами, опинився у дивному оточенні. Доля відкинула чоловіка на багато тисячоліть назад, до пещерного поселення мавпоподібних людей. Проте нашому героєві дивуватися ніколи – йому треба вчитися виживати та досліджувати місцевість, тим паче, що звідусіль може обрушитися смертельна небезпека у вигляді гігантських кровожерливих істот – тиранозаврів.

Ця книга присвячена не лише пригодам та поневірянням відчайдушного бійця-розвідника, а й культурно-філософським цікавинкам минулого та сьогодення, які заінтригують справжніх інтелектуалів. На читача чекають подробиці про діяльність таємних впливових організацій, а також занурення в мистецтво «Тан-Ра» – філософське вчення про різні аспекти кохання. Автор переконує, що всі наші надбання сьогодні – це відлуння енергетики та розуму наших нащадків, з мудрістю яких можуть посперечатися всі сучасники, взяті разом.

Читаючи повість «Рейд у безвість», ніби перекочуєшся з однієї хвилі на іншу, і вітер сюжету заносить тебе у зовсім несподівані місця. Гостросюжетні пригоди змінюються на філософські тлумачення вічних істин, які чергуються з неординарними пізнавальними вставками. Кілька сюжетних ліній утворюють своєрідний марафон, втягуючи читача до цієї захоплюючої гри.

Читати онлайн цей твір ви можете в нашій електронній бібліотеці, матеріали якої надаються безкоштовно та без реєстрації. Для тих, хто бажає скачати «Рейд у безвість» Василя Мороза, наш сайт пропонує різноманітні формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *