«Рейд у безвість» Василь Мороз

«Рейд у безвість» Василь Мороз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза

Книга «Рейд у безвість» – пригодницько-фантастичний бойовик з детективно-дослідницьким духом, що запрошує читача помандрувати загадковими африканськими джунглями, стираючи будь-які часові та просторові межі. Василь Мороз занурюється у прадавні традиції та ділиться з читачами цікавими історичними фактами, які намагалася сховати від людства сучасна цивілізація.

Головний герой повісті – вихованець спеціального центру підготовки розвідників-інтелектуалів, що носить назву «Академія універсальних мистецтв». Одного разу він, пробираючись вночі крізь хащі тропічних лісів Анголи з іншими розвідниками-диверсантами, опинився у дивному оточенні. Доля відкинула чоловіка на багато тисячоліть назад, до пещерного поселення мавпоподібних людей. Проте нашому героєві дивуватися ніколи – йому треба вчитися виживати та досліджувати місцевість, тим паче, що звідусіль може обрушитися смертельна небезпека у вигляді гігантських кровожерливих істот – тиранозаврів.

Ця книга присвячена не лише пригодам та поневірянням відчайдушного бійця-розвідника, а й культурно-філософським цікавинкам минулого та сьогодення, які заінтригують справжніх інтелектуалів. На читача чекають подробиці про діяльність таємних впливових організацій, а також занурення в мистецтво «Тан-Ра» – філософське вчення про різні аспекти кохання. Автор переконує, що всі наші надбання сьогодні – це відлуння енергетики та розуму наших нащадків, з мудрістю яких можуть посперечатися всі сучасники, взяті разом.

Читаючи повість «Рейд у безвість», ніби перекочуєшся з однієї хвилі на іншу, і вітер сюжету заносить тебе у зовсім несподівані місця. Гостросюжетні пригоди змінюються на філософські тлумачення вічних істин, які чергуються з неординарними пізнавальними вставками. Кілька сюжетних ліній утворюють своєрідний марафон, втягуючи читача до цієї захоплюючої гри.

Читати онлайн цей твір ви можете в нашій електронній бібліотеці, матеріали якої надаються безкоштовно та без реєстрації. Для тих, хто бажає скачати «Рейд у безвість» Василя Мороза, наш сайт пропонує різноманітні формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза

Завантажити книгу «Рейд у безвість» у форматі:

Рекомендації

Холодні шляхи
Холодні шляхи Марія Берберфіш
Легенда про Сокола
Легенда про Сокола Володимир Горбань
Примари Пустомитського болота
Примари Пустомитського б... Василь Тибель
Прокурорка
Прокурорка Анатолій Власюк

Відгуки на книгу «Рейд у безвість» Василя Мороза