«Реквієм блондинкам» Джеймс Гедлі Чейз

«Реквієм блондинкам» Джеймс Гедлі Чейз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
463 переглядів
463 переглядів

Короткий зміст книги «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза (анотація)

В невеличкому американському містечку одна за одною зникає четверо дівчат. Усі вони блондинки. Це відбувається напередодні виборів мера міста. На посаду мера є кілька претендентів — недавній промисловий магнат Вулф, колишній картяр Старкі — людина шефа поліції Мейсі, та власник похоронного бюро Еслінгер. Що сталось із дівчатами? Це викрадення чи вбивства? І чи причетні до зникнень претенденти на посаду мера? За цю заплутану справу береться столичний детектив Марк Сп’юек. Він дізнається дивовижні речі…

Слухати аудіокнигу «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Реквієм блондинкам» Джеймса Гедлі Чейза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *