«Реквієм для листопаду» Дзвінка Матіяш

«Реквієм для листопаду» Дзвінка Матіяш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3238 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Реквієм для листопаду» Дзвінкої Матіяш (анотація)

Що відчуває людина, коли втрачає найрідніших – тих, з ким дуже тісно пов’язане її життя. Порожнеча та відчай – найслабші слова, що можуть передати весь розпач змученої душі. Дзвінка Матіяш обережно підводить читача до особистої трагедії головної героїні книги «Реквієм для листопаду» Дарини, розкриваючи її внутрішній світ. Юна дівчина поховала свою матір, і тепер вчиться жити у глухій самотності, постійно хапаючись за своє минуле.

Ця повість нагадує тонкий музичний твір, в якому слова ллються тендітною мелодією. Спогади і міркування, емоційне знесилення та захоплення, несміливі кроки вперед, у таке страшне й чуже життя зі своїми сюрпризами. І хоч зовні Дарина здається сильною, в її душі вирують суперечливі емоції, а серед них все більше відчувається страх перед смертю.

Дівчина постійно задає собі вічні питання, на які ще ніхто не знаходив відповідей. Як вмирає людина? Які думки приходить до неї в її останні секунди? У що перетворюється душа, як тільки виходить з мертвого тіла? Ці та інші роздуми врешті-решт заспокоюють головну героїню, і згодом вона вже не лякається слова «смерть». Тепер їй залишилося зробити найголовніше – навчитися жити без найріднішої людини.

Повість «Реквієм для листопаду» не має чітко окресленого сюжету. Ви не загубите основну думку твору, навіть якщо відкриєте книгу на будь-якій сторінці. Авторка об’єднала під однією обкладинкою багато різнобарвних переживань, і в цьому емоційному візерунку вимальовується глибокий і світлий образ головної героїні. Сумніви та комплекси Дарини поступово витісняються з її вразливого серця коханням та дружбою. А тим часом життя не стоїть на місці, і готує нові випробування…

Якщо ви шукаєте пронизливу філософську сповідь, радимо скачати «Реквієм для листопаду» Дзвінки Матіяш на нашому сайті. Ви маєте можливість зробити це безкоштовно та без реєстрації, обравши один з наступних форматів книги – fb2, txt, epub або rtf. Окрім того, у нашій електронній бібліотеці ви можете читати онлайн цей відвертий та хвилюючий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Реквієм для листопаду» Дзвінкої Матіяш українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Реквієм для листопаду» Дзвінкої Матіяш українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Реквієм для листопаду» Дзвінкої Матіяш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *