«Реквієм по мрії» Гьюберт Селбі-молодший

«Реквієм по мрії» Гьюберт Селбі-молодший

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7529 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Реквієм по мрії» Гьюберта Селбі-молодшого (анотація)

Книга «Реквієм по мрії» відома не лише як художній твір, а й як основа для екранізації – однойменний фільм вийшов на екрани в 2001 році та був номінований на дві престижні премії. В основі твору лежить страшна проблема, що залишається актуальною і сьогодні – наркотична залежність, що ламає долі та знищує людей, які прагнуть до щастя, незважаючи на падіння вниз.

Починаючи читати онлайн книгу «Реквієм по мрії» Г’юберта Селбі-молодшого українською мовою, знайомишся з головними героями, в життя яких увірвалися наркотики. Сара, Тайрон, Меріон і Гарольд – кожен з них має свої ілюзії, мрії, і наркотики стають засобом їх досягнення, а згодом – єдиним сенсом. Ціна пошуку щастя виявилася занадто дорогою.

Гнітюча атмосфера створюється навіть самою формою розповіді: суцільна стіна тексту без абзаців наштовхує на думки про відчай і невідворотність долі, крізь яку неможливо пробитись. Досить глибокою є психологічна складова роману: У кожного з персонажів є своє реальне та придумане життя, і іноді вони зливаються настільки тісно, що відділити одне від одного їх майже неможливо.

Якщо ви хочете замислитися над важливими моральними й соціальними проблемами, пройнявшись драматичною історією кожного з героїв, поспішайте скачати книгу «Реквієм по мрії» Г’юберта Селбі-молодшого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат електронних матеріалів з наступних: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Реквієм по мрії» Гьюберта Селбі-молодшого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Реквієм по мрії» Гьюберта Селбі-молодшого

-Иногда мне кажется,что ты ненормальный.

-Иногда?

-Да,иногда.В остальное время у меня нет в этом никаких сомнений.

Какая польза от слов, если за ними ничего не стоит?

И запомни: красота снаружи, уродство глубоко внутри.

Думаю, одна из главных проблем современных людей в том, что они не знают самих себя. Все носятся как сумасшедшие, пытаясь найти себя, свою личность, или одолжить ее, только они сами об этом не знают. Они действительно верят, что они знают, кто они такие, но кто они такие?

Скачати безкоштово книгу «Реквієм по мрії» Гьюберта Селбі-молодшого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Реквієм по мрії» Гьюберта Селбі-молодшого

Одна відповідь до “Реквієм по мрії”

  1. Жанна Жанна сказав:

    Вирішила прочитати “Реквієм по мрії” після перегляду фільму і не краплі не пошкодувала. Все ж таки книга дає набагато більше, завдяки нашій власній фантазії. Хоч тема і не просто, але прочитати цю книгу справді варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *