«Рецепт ідеальної дружини» Карма Браун

«Рецепт ідеальної дружини» Карма Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1800 переглядів
1800 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рецепт ідеальної дружини» Карми Браун (анотація)

Схоже, письменниця Карма Браун точно знає «Рецепт ідеальної дружини», бо написала про це цілу книжку. Це роман, героями якого стали люди з сучасного світу, чиє життя змінюється після переїзду з мегаполісу у передмістя. Головна героїня і уявити не могла, що звичайна кулінарна книга, яка випадково потрапить до її рук, здатна буде так вплинути на її життя і сімейні стосунки.

На нашому веб-ресурсі ви можете у будь-який зручний час почати читати онлайн книгу «Рецепт ідеальної дружини» Карми Браун українською мовою і познайомитись з Еліс Хейл, яка наважилась змінити вид діяльності і, покинувши роботу у піарі, почати письменницьку діяльність.

А ще вона разом з чоловіком переїхала у новий будинок, розташований у тихій провінції. Та особливої радості це не принесло, бо Еліс постійно вдома сама, а з чоловіком бачиться рідко, бо у нього свої справи і плани.

Новий етап змін починається з того, що головна героїня знаходить кулінарну книгу своєї попередниці – Неллі Мердок, яка жила у цьому будинку ще у 50-х роках. Здавалося б, що може бути особливого у книжці з рецептами, але у ній Еліс знаходить ще й помітки, які стосуються сімейного життя.

Вони стають для неї підказками у стосунках з власним чоловіком, і з часом героїня починає помічати все більше схожого між історією Неллі і власною… А щоб дізнатись, чим це відкриття для героїні обернеться, рекомендуємо скачати книгу «Світ у вулкані. Дощ-убивця» Ольги Максимчук українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рецепт ідеальної дружини» Карми Браун українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рецепт ідеальної дружини» Карми Браун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *