«Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчин Сафарлі

«Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчин Сафарлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
224 переглядів
224 переглядів

Про книгу «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчина Сафарлі

Східна кухня приваблює багатьох. Страви, приготовані арабськими кухарями, здатні подарувати цілу гаму гастрономічних вражень. Секрет успіху цих майстрів заключається не тільки в ідеальному розумінні балансу основних інгредієнтів і вишуканих спецій, але й і в почуттях, з якими вони готують свої шедеври. В цьому ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчина Сафарлі українською мовою.

На сторінках свого видання автор згадує, як готувала для своїх рідних його бабуся. Вона знала безліч секретів східної кулінарії, завдяки яким її страви завжди були надзвичайно смачними та корисними.

Автор книги «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» розповідає, що його рідні не брались за приготування їжі, поки їх душі не заповнював спокій та щастя. Вони вірили, що їжа принесе справжнє задоволення тільки тоді, коли буде приготована з найщирішими побажаннями.

З того часу пройшло багато років. Автор давно подорослішав та покинув батьківський дім, проте він ніколи не забував головне правило, якого вчили його родичі: їжа, приготована з любов’ю, дарує радість та натхнення.

Де автор бере нові ідеї для своїх страв? Для кого готує на дозвіллі? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчина Сафарлі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рецепти щастя. Щоденник східного кулінара» Ельчина Сафарлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *