«Ревізор» Микола Гоголь

«Ревізор» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2389 переглядів
2389 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ревізор» Миколи Гоголя (анотація)

Революційний роман Миколи Гоголя «Ревізор» зайняв особливе місце в історії російської драматургії. Ідею до цього твору автору подарував Олександр Пушкін, який просто розповів історію свого знайомого видавця.

Чи плутали вас колись з іншою людиною? Чи доводилось вам грати іншу людину? Так і у творі, чекаючи високопоставленого чиновника, який повинен був перевірити роботу нижчих за станом, його просто переплутали. Радимо читати онлайн усім книгу Миколи Гоголя «Ревізор» українською мовою.

Чекаючи перевірки, ніхто не знав, чи зможе він залишитись на тепленькому місці, кожен боявся втратити свій прибуток. Адже це місто давно славилось хабарництвом та марнотратством. В лікарню давно не завозили ліків, замість допомоги людям відмивали кошти.

Чи зможе це суспільство «вилікуватися»? Чи є шанс щось змінити?

Задля того, щоб дізнатися, чим закінчиться історія, треба скачати книгу Миколи Гоголя «Ревізор» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Ревізор» Миколи Гоголя онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ревізор» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ревізор» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *