«Ревізор» Микола Хвильовий

«Ревізор» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1876 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ревізор» Миколи Хвильового (анотація)

Жінка, що все своє життя провела в бідності, має право на слабкість. Їй дозволено піти на необдуманий крок та спокуситись на багатство, котре нарешті звільнить її від життя в страху та несправедливості. Чи все ж ні? Подискутуйте на цю тему з одним з найвідоміших класиків, почавши читати онлайн книгу «Ревізор» Миколи Хвильового українською мовою.

Леся – проста дівчина, у якої немає часу на спочинок. Все її життя зайняте погонею за справжнім жіночим щастям. Все, що вона пам’ятає з власного дитинства – стару жалюгідну хату, втомлених батьків та скиби черствого хліба на дерев’яному столі.

Найбільше героїні книги хочеться спокою. Вона більше не може шукати милості у знаті, котра має її за ніщо. Дівчина не в змозі витерпіти знущання зі сторони тих, кому Бог дав кращу долю.

Одного разу Леся знайомиться з ревізором – статним заможним чоловіком, що здається їй ідеальним кандидатом для заміжжя. Вона починає фліртувати з ним, зачаровувати та спокушати. Знайомство перетікає в бурхливий роман. Між героями спалахує іскра, що згодом перетворюється в багаття пристрасті та кохання.

Однак, чим більше дізнається про свого коханого Леся, тим сильнішу відразу відчуває до нього. Яким було минуле чоловіка? Що він приховує від коханої? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Ревізор» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ревізор» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ревізор» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ревізор» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *