«Ревізор» Микола Хвильовий

«Ревізор» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
677 переглядів
677 переглядів

Про книгу «Ревізор» Миколи Хвильового

Жінка, що все своє життя провела в бідності, має право на слабкість. Їй дозволено піти на необдуманий крок та спокуситись на багатство, котре нарешті звільнить її від життя в страху та несправедливості. Чи все ж ні? Подискутуйте на цю тему з одним з найвідоміших класиків, почавши читати онлайн книгу «Ревізор» Миколи Хвильового українською мовою.

Леся – проста дівчина, у якої немає часу на спочинок. Все її життя зайняте погонею за справжнім жіночим щастям. Все, що вона пам’ятає з власного дитинства – стару жалюгідну хату, втомлених батьків та скиби черствого хліба на дерев’яному столі.

Найбільше героїні книги хочеться спокою. Вона більше не може шукати милості у знаті, котра має її за ніщо. Дівчина не в змозі витерпіти знущання зі сторони тих, кому Бог дав кращу долю.

Одного разу Леся знайомиться з ревізором – статним заможним чоловіком, що здається їй ідеальним кандидатом для заміжжя. Вона починає фліртувати з ним, зачаровувати та спокушати. Знайомство перетікає в бурхливий роман. Між героями спалахує іскра, що згодом перетворюється в багаття пристрасті та кохання.

Однак, чим більше дізнається про свого коханого Леся, тим сильнішу відразу відчуває до нього. Яким було минуле чоловіка? Що він приховує від коханої? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Ревізор» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Ревізор» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ревізор» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *