«Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

«Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20832 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона (анотація)

Книга «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» про те, що часи змінюються і те, що «працювало» вчора – сьогодні тільки заважає успіху. А які дії і погляди спонукають до успіху? Докладніше про це на сторінках твору.

Двоє збагатілих підприємців діляться своїм досвідом. Завдяки їх порадам у вас є можливість подивитись на вашу улюблену справу новим поглядом і значно покращити її ефективність.

Читати онлайн книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєр Хенссона українською мовою сподобається підприємцям, керівникам, менеджерам і всім зацікавленим.

Подібні твори краще читати з ручкою та записником. Користь книжки в тому, що інформацію з неї можна пристосувати до своїх реалій. Багато корисних думок та ідей. Вона дійсно руйнує стереотипи. Автори розбирають процесс відкриття та розвитку бізнесу по полочкам. Реальні приклади зі сфери підприємництва доповнюють надані в ній постулати.

Рекомендуємо скачати книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєр Хенссона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Мотивація до дій в чистому вигляді.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона

Одна відповідь до “Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес”

  1. Ангеліна Ангеліна сказав:

    Вау, неймовірно наскільки багато я почерпнула інформації з книги «Rework», навіть завела щоденник та переписала декілька цитат, щоб в будь-який час можна було до нього повертатись. Мені здається, що ці знання не мають строку давності, головне вчасно наткнутись на цю роботу. Лайк, лайк, лайк — дякую книгого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *