«Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

«Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр Хенссон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3265 переглядів
3265 переглядів

Про книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона

Книга «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» про те, що часи змінюються і те, що «працювало» вчора – сьогодні тільки заважає успіху. А які дії і погляди спонукають до успіху? Докладніше про це на сторінках твору.

Двоє збагатілих підприємців діляться своїм досвідом. Завдяки їх порадам у вас є можливість подивитись на вашу улюблену справу новим поглядом і значно покращити її ефективність.

Читати онлайн книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєр Хенссона українською мовою сподобається підприємцям, керівникам, менеджерам і всім зацікавленим.

Подібні твори краще читати з ручкою та записником. Користь книжки в тому, що інформацію з неї можна пристосувати до своїх реалій. Багато корисних думок та ідей. Вона дійсно руйнує стереотипи. Автори розбирають процесс відкриття та розвитку бізнесу по полочкам. Реальні приклади зі сфери підприємництва доповнюють надані в ній постулати.

Рекомендуємо скачати книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєр Хенссона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Мотивація до дій в чистому вигляді.

Скачати безкоштово книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес» Джейсона Фрайда, Девіда Хайнемайєра Хенссона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *