«Рід» Панас Мирний

«Рід» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2256 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рід» Панаса Мирного (анотація)

Книга «Рід» Панаса Мирного розповідає історію про чоловіка, який міг би стати достойним сином своїх батьків, але через їх же добрі наміри він перетворився на пихату людину, поруч з якою ніхто не хоче бути. Матір з батьком дуже хотіли, щоб син став колись паном, щоб жив заможно, бо ж самі вони багатого життя не знали, а були людьми простими й роботящими.

І наче б докладали батьки зусиль, щоб виховати хорошого сина, все йому давали, та в результаті отримали те, чого ніколи й чекати не могли. Став Кирило Іванович таким пихатим, що навіть від рідної неньки відмовився.

Засів він у своєму хуторі, зайнявся хліборобством, та й світу білого вже не бачить. Лише зрідка може виїхати кудись, щоб купити до свята чогось або ж справи нагальні вирішити, а в інший час нікуди й не виходить.

Колись він був гарним, статним, привабливим хлопцем, білолицим і доглянутим. Тепер же зовнішність його змінилась, та не це найгірше. Біда у тому, що й характер його став таким важким, що навіть друзі, які колись у нього були, більше не хочуть спілкуватись.

І навіть сестрам, які знають його з народження, важко з таким братом поруч знаходитись. Тільки як же так могло вийти, що хороший хлопець перетворився на такого непривітного чоловіка, який нічого хорошого навкруг себе вже не бачить? І до батьків своїх чому він ставиться без шани?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Рід» Панаса Мирного та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Рід» Панаса Мирного: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Рід» Панаса Мирного і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Рід» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рід» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *