«Рідна мова» Панас Мирний

«Рідна мова» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1585 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рідна мова» Панаса Мирного (анотація)

Цікаві роздуми українського письменника кінця 19 та початку 20 століть, дуже актуальні і сьогодні. Мовне питання так і не вирішене в Україні до цього часу. Багато протистоянь, багато «за» і «проти».

Радимо читати книгу «Рідна мова» Панаса Мирного українською мовою, написану ще в 1920 році та майже про наш час.

Співуча, калинова, чудова – епітетів у української мови безліч. Але чи завжди вона була такою? Автор віддає шану всім письменникам і поетам, які в різні часи творили, прославляючи її. Але зауважує, що на відміну від інших мов, українська майже новачок у літературі. Наприклад, англійською пишуть книги протягом довгих століть, а в нашому випадку – одне, від сили два століття.

Все просто. Адже довгий час українська вважалась засобом спілкування селян. А багатії та всілякі вельможі розмовляли в різні часи російською, польською, угорською, французькою. «Забули свої коріння!» – бідкається автор.

Книга «Рідна мова» невелика за обсягом, займе не більше 20 хвилин вашого часу, зате скільки матеріалу для роздумів!
Скачати книгу «Рідна мова» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Корисного вам дозвілля!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рідна мова» Панаса Мирного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Рідна мова» Панаса Мирного

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

Скачати безкоштово книгу «Рідна мова» Панаса Мирного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рідна мова» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *