«Рідна мова» Панас Мирний

«Рідна мова» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1064 переглядів
1064 переглядів

Про книгу «Рідна мова» Панаса Мирного

Цікаві роздуми українського письменника кінця 19 та початку 20 століть, дуже актуальні і сьогодні. Мовне питання так і не вирішене в Україні до цього часу. Багато протистоянь, багато «за» і «проти».

Радимо читати книгу «Рідна мова» Панаса Мирного українською мовою, написану ще в 1920 році та майже про наш час.

Співуча, калинова, чудова – епітетів у української мови безліч. Але чи завжди вона була такою? Автор віддає шану всім письменникам і поетам, які в різні часи творили, прославляючи її. Але зауважує, що на відміну від інших мов, українська майже новачок у літературі. Наприклад, англійською пишуть книги протягом довгих століть, а в нашому випадку – одне, від сили два століття.

Все просто. Адже довгий час українська вважалась засобом спілкування селян. А багатії та всілякі вельможі розмовляли в різні часи російською, польською, угорською, французькою. «Забули свої коріння!» – бідкається автор.

Книга «Рідна мова» невелика за обсягом, займе не більше 20 хвилин вашого часу, зате скільки матеріалу для роздумів!
Скачати книгу «Рідна мова» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Корисного вам дозвілля!

Цитати з книги «Рідна мова» Панаса Мирного

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

Завантажити безкоштовно книгу «Рідна мова» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рідна мова» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *