«Рідне слово» Пантелеймон Куліш

«Рідне слово» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
675 переглядів
675 переглядів

Про книгу «Рідне слово» Пантелеймона Куліша

Книга «Рідне слово» – палкий та емоційний заклик видатного українського письменника до державної єдності та усвідомлення свого культурного багатства. У своїй творчості Пантелеймон Куліш неодноразово підкреслював цінність рідної мови для будь-якої нації – вона є джерелом сили, духовної єдності та державної міцності, потужною психологічною зброєю для ворогів, яких за всю історію вистачало у багатостраждальної України.

Письменник не приховує зневажливого ставлення до українських гетьманів, яких через лицемірство та хитрощі називає перевертнями. На думку письменника, прості люди мають піднятися з колін, схаменутися та сміливо подивитися в очі правді, яку старанно приховували у вищих ешелонах влади. Ця книга є злободенною і сьогодні, бо правда і брехня дуже тісно переплелися в сучасному суспільстві, затьмарюючи істинні моральні цінності. Суд, до якого закликав автор, лише тоді засяє правдою, коли в ньому оживе рідне слово та рідний розум.

Рекомендуємо читати онлайн цей вірш тим, хто вважає себе справжнім патріотом та вболіває за відродження нашої культури та «українського» розуму. Ви можете скачати «Рідне слово» Пантелеймона Куліша в нашій віртуальній бібліотеці. Цей твір знаходиться у вільному доступі у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Рідне слово» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рідне слово» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *