«Рідне слово» Пантелеймон Куліш

«Рідне слово» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1776 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рідне слово» Пантелеймона Куліша (анотація)

Книга «Рідне слово» – палкий та емоційний заклик видатного українського письменника до державної єдності та усвідомлення свого культурного багатства. У своїй творчості Пантелеймон Куліш неодноразово підкреслював цінність рідної мови для будь-якої нації – вона є джерелом сили, духовної єдності та державної міцності, потужною психологічною зброєю для ворогів, яких за всю історію вистачало у багатостраждальної України.

Письменник не приховує зневажливого ставлення до українських гетьманів, яких через лицемірство та хитрощі називає перевертнями. На думку письменника, прості люди мають піднятися з колін, схаменутися та сміливо подивитися в очі правді, яку старанно приховували у вищих ешелонах влади. Ця книга є злободенною і сьогодні, бо правда і брехня дуже тісно переплелися в сучасному суспільстві, затьмарюючи істинні моральні цінності. Суд, до якого закликав автор, лише тоді засяє правдою, коли в ньому оживе рідне слово та рідний розум.

Рекомендуємо читати онлайн цей вірш тим, хто вважає себе справжнім патріотом та вболіває за відродження нашої культури та «українського» розуму. Ви можете скачати «Рідне слово» Пантелеймона Куліша в нашій віртуальній бібліотеці. Цей твір знаходиться у вільному доступі у форматах fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Рідне слово» Пантелеймона Куліша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Рідне слово» Пантелеймона Куліша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Рідне слово» Пантелеймона Куліша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Рідне слово» Пантелеймона Куліша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рідне слово» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *