«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8393 переглядів
8393 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріса Бейлі (анотація)

Автор цієї книжки провів сотні експериментів із підвищення продуктивності, проаналізував велику кількість дослідів, визначивши врешті 25 потужних тактик. У цій книжці Бейлі наводить найефективніші практики підвищення продуктивності, переплітаючи їх з історіями власного життя та інтерв’ю з найвідомішими світовими експертами. Ця книжка одночасно дасть корисні поради та розважить читача.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріса Бейлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріса Бейлі

Одна відповідь до “Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією”

  1. Кристина Кристина сказав:

    Люблю читати книжки де на власному прикладі автор показує ефективність своїх методів. Рік продуктивності саме з таких. Дуууже круті історії, дослідження та в самому фіналі результати які я вже почала застосовувати в своєму житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *