«Рік та Морті. Книга перша» Зак Горман

«Рік та Морті. Книга перша» Зак Горман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4713 переглядів
4713 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рік та Морті. Книга перша» Зака Гормана (анотація)

Усім любителям фантастики і гумору, у якому поєднуються гострий розум і повний треш, варто читати онлайн книгу «Рік та Морті. Книга перша» Зака Гормана українською мовою, бо у ній розповідається про пригоди тих самих героїв, про яких зняли відомий мультсеріал. Історія ця точно не для дітей, хоч вони й полюбляють комікси, адже один з персонажів аж занадто захоплюється алкоголем.

Нагадаємо, що центральними дійовими особами є дідусь та його онук. Хлопця звати Морті, і поруч з таким дідом його життя, звісно, цікавіше, ніж у багатьох однолітків, але про халепи, у які вони разом потрапляють, потім навіть і розповідати не хочеться. Рік Санчез – це людина, у якій поєднуються гострий розум і дивакуватість, інтелектуальність і злочинні нахили.

Через дідові витребеньки страждає юний Морті, якому просто немає куди подітись. От і цього разу на них чекають такі шалені пригоди, що навіть у мультсеріалі про це не розкажуть. А от у форматі коміксів можна дозволити собі значно більше, і герої точно не будуть себе стримувати.

Щоб побачити, на що здатні дід з онуком, варто витратити кілька хвилин і скачати книгу «Рік та Морті. Книга перша» Зака Гормана українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашої віртуальної бібліотеки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рік та Морті. Книга перша» Зака Гормана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рік та Морті. Книга перша» Зака Гормана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *