«Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярд Кіплінг

«Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярд Кіплінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3338 переглядів
3338 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга (анотація)

Казка «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга – це титульний приклад хорошої дитячої історії. Вона наповнена різноманітними пригодами, що не залишать байдужими жодного, хто наважиться її прочитати. Певно, як і кожна інша казка, ця присвячена темі боротьбі добра та зла. Це одвічне протистояння не припиниться певно ніколи, адже завжди будуть знаходитись ті, хто буде чинити кривду, як і ті, хто ставатиме їм на заваді.

В центрі історії опиняється звичайний, на перший погляд, мангуст. Йому навряд чи можна позаздрити, адже під час повені його відносить в річку, що течією виносить його на берег до однієї з сімей англійських колоністів. Там він бачить, що на маленького хлопчика ось-ось може стрибнути отруйна змія, але він вступає з нею в двобій і виходить переможцем. Вдячні господарі беруть це звірятко до себе, як домашнього улюбленця. До речі, читати онлайн казку «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Знайомлячись з новими господарями, мангуст Ріккі знаходить собі і нових друзів-звірів. Ними стали сімейство птахів Дархзі та белозубка Чучундра. Але, разом з тим, він знайомиться з кобрами: Нагом та Нагайною. Головний герой є сміливим та впевненим, що завжди готовий стояти за правду.

Скачати казку «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *