«Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

«Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
246 переглядів
246 переглядів

Про книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Книга «Рілла з Інглсайду» написана такою визначною канадською письменницею, як Люсі Мод Монтгомері. Твір є заключною частиною в серії розповідей про дівчинку Енн Ширлі.

Розповідь в романі починається в один із найжахливіших днів в історії людства, а саме 28 червня 1914 року. Цього дня світ назавжди змінився. Попереду у доньки головної героїні Рілли чотири роки, які будуть сповнені відчаю, страху та страшних картин війни. Але на тлі цих кривавих подій дівчина закохується, розвиває свій душевний світ, а також стає сильною та загартованою. Головна героїня здатна пройти крізь всі труднощі, які випадуть на її долю.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері українською мовою, то будете вражені з якою щирістю і добротою авторка описує просте життя людей в ці неймовірно складні роки війни. Як вона робить акцент не на болю від втрат, а на тому людяному, що є в кожному з нас.

Скачати книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому онлайн ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *