«Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас» Едвард Конард

«Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас» Едвард Конард

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
238 переглядів
238 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас» Едварда Конарда (анотація)

Аналіз методів та інструментів, що зміцнюють середній клас.

Повільне зростання середнього класу є серйозним викликом для економіки. Але прості методи перерозподілу доходів неефективні, стверджує автор цієї книжки. Як боротися із нерівністю в умовах ринкової економіки? Чи варто вводити жорсткі обмеження на збагачення найбагатших? Як простимулювати розвиток середнього класу і збудувати інноваційну економічну систему?

Книжка для всіх, хто цікавиться економікою, фінансами, суспільно-політичними процесами.

Американський підприємець Едвард Конард спростовує популярні теорії про зміцнення середнього класу, аналізує, які інструменти є найбільш дієвими та пропонує власний план.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас» Едварда Конарда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Рівні серед нерівних. Як добрі наміри знищують середній клас» Едварда Конарда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *