«Різдвозавр та Зимова Відьма» Том Флетчер

«Різдвозавр та Зимова Відьма» Том Флетчер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
387 переглядів
387 переглядів

Про книгу «Різдвозавр та Зимова Відьма» Тома Флетчера

Як вижити без Різдва юнакові, котрий любить це свято найбільше в своєму житті? Як звикнути, що більше не буде тієї атмосфери, яку дарує цей прекрасний день? Дізнайтесь, почавши читати онлайн книгу «Різдвозавр та Зимова Відьма» Тома Флетчера українською мовою.

Вільям опинився в далекому майбутньому – часі, де люди не святкують Різдво. Хлопчик шокований, адже він і його батько були в захваті від цього свята. Вони з нетерпінням чекали його на протязі всього року, ретельно готувались до нього, прикрашали свій будинок, накривали стіл та чекали свого улюбленого Санту.

Відтепер герой книги «Різдвозавр та Зимова Відьма» повинен змиритись з поганою новиною та жити без Різдва. Однак хлопець навіть не думає здаватись. Він дізнається, що свято в людей забрав загадковий Містер П. Вільям повинен зустрітись з ним та переконати повернути свято.

Юнак знайомиться з місцевою відьмою Брендою та веселим монстриком. Разом з ними він поверне ті часи, коли люди раділи різдвяному настрою та чарівній атмосфері.

Друзі відправляються в дуже небезпечну подорож. Попереду на них очікують серйозні випробування. Чи зможуть молоді мандрівники знайти хитрого Містера П? Чи вдасться в них домовитись зі злочинцем? Станьте учасником цікавих пригод, вирішивши скачати книгу «Різдвозавр та Зимова Відьма» Тома Флетчера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різдвозавр та Зимова Відьма» Тома Флетчера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *