«Різдвозавр» Том Флетчер

«Різдвозавр» Том Флетчер

  • Назва: Різдвозавр
  • Письменник: Том Флетчер
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Дитячі пригоди
  • ISBN: 978-0-141-37332-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
424 переглядів
424 переглядів

Про книгу «Різдвозавр» Тома Флетчера

Том Флетчер подарував дитячій аудиторії велику кількість яскравих та неймовірно емоційних видань. Одне з них – книга «Різдвозавр», що продовжує розповідати про кумедного монстрика, що дивом опинився в нашому світі. Як він сюди потрапив та які пригоди його тут чекають? З ким він познайомиться у світі людей? Щоб дізнатись про це, пропонуємо читати онлайн книгу «Різдвозавр» Тома Флетчера українською мовою.

Маленький Вільям обожнює Різдво. Для нього це не тільки святкова атмосфера та ціла купа солодощів, але й можливість поспілкуватись з Сантою. Цього року хлопчик просить у нього справжнього динозавра. Він давно захоплюється цими істотами і дуже хоче мати одного з них у себе.

Великодушний Санта вирішує здійснити мрію Вільяма. Весь цей рік хлопчик був дуже чемним, а тому в винагороду отримує Різдвозавра – дивне і дуже кумедне створіння, котре повинно стати для нього справжнім товаришем.

Вільям у захваті від свого подарунку, однак і досі не розуміє, як з ним поводитись. Попереду героїв очікують веселі пригоди, які зроблять їх дружбу ще міцнішою. В які мандрівки відправляться Вільям та його товариш? Де опиняться та як будуть повертатись додому? Чого навчаться в загадкових світах? І з якими проблемами зіштовхнуться? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Різдвозавр» Тома Флетчера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різдвозавр» Тома Флетчера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *