«Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

«Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11515 переглядів
11515 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса (анотація)

Книга «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса стала твором, що зміг перевернути уявлення про Різдво у великої кількості людей, що прочитали його. Справа в тому, що він змістив вектор з суто релігійного свята, яким Різдво беззаперечно залишається і понині, на сімейний. Різдво стало часом, коли люди збираються всією сім’єю. Разом з тим, він засуджує той вплив, який справляє на людину бажання розбагатіти. На думку автора, земні багатства не варті нічого, якщо ти залишається самотньою та нещасною людиною.

Розкривати вище описану, мораль автор буде через призму свого головного героя – Ебенейзера Скруджа, що є затятим скнарою та дуже черствою людиною. У нього є сім’я та родичі, але він волів би про них не думати, адже сприймає їх не як частин свого серця, а додаткову статтю витрат. Він живе лише своїм бізнесом, не знаючи щастя та любові. Але одного дня все змінюється. До речі, читати онлайн книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Все змінюється, коли до Скруджа приходить дух його померлого колеги. Той оголошує йому, що в нього залишився останній шанс на спокуту, який пов’язаний з трьома духами: минулого, теперішнього та майбутнього Різдва. Вони покликані змінити моральний компас героя, перевиховати його, зробити кращим.

Скачати книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльза Діккенса

2 відповіді до “Різдвяна пісня в прозі”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Ще з далекого дитинства я кожного разу перед зимовими св’ятами я читаю Різдвяну пісню в прозі. Не знаю, чомусь Діккенс зміг створити таку атмосферу, до якої хочеться повертатись знову і знову. Зовсім немає значення скільки тобі років, вісім чи тридцять вісім.

  2. Таня Таня сказав:

    Дуже прекрасна книга рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *