«Різнобарвний менеджмент» Валерій Пекар

«Різнобарвний менеджмент» Валерій Пекар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4161 переглядів
4161 переглядів

Короткий зміст книги «Різнобарвний менеджмент» Валерія Пекаря (анотація)

Валерій Олександрович Пекар – підприємець та викладач найкращих українських бізнес-шкіл. Його праця “Різнобарвний менеджмент” – цікава “кольорова” система міжособистісних стосунків в залежності від способів мислення.

Хоча в анотації книги зазначено, що вона буде цікавою та корисною для керівників різного рівня, її читацька аудиторія набагато ширша. Її необхідно читати педагогам і вихователям, маркетологам, власникам бізнесу та звичайним людям, які хочуть навчитися встановлювати продуктивні стосунки та вміти “достукатися” до будь-якого співрозмовника.

На думку Валерія Пекаря, для успішного менеджменту важливо оволодіти концепцією інтегральної динаміки, що базується на розкритті еволюції людського мислення. У першій частині книги “Різнобарвний менеджмент” автор пропонує класифікацію типів мислення.

Він відокремив вісім парадигм, кожній з яких відповідає певний колір – бежевий, фіолетовий, червоний, синій, помаранчевий, бірюзовий, зелений або жовтий. За цими кольорами ховаються особливості світогляду й образу життя. Наприклад, синій колір указує на любов до порядку, а фіолетовий світ тягне до магічних перетворень.

Книга “Різнобарвний менеджмент” – це розширений курс лекцій, які Валерій Олександрович Пекар викладає у бізнес-школах. Якщо ви вирішите скачати книгу “Різнобарвний менеджмент” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати її, ви дізнаєтеся про різноманітні складові бізнес-структури – особливості підбору та адаптації персоналу, правильну мотивацію та постановку завдань, ієрархію субкультур в компанії, нюанси корпоративної хромодинаміки та багато іншої корисної інформації.

Приємним бонусом для допитливих читачів є заключний розділ книги під назвою “За межами компанії”. Тут автор ділиться своїми міркуваннями щодо своїх ціннісних орієнтирів, економічних та військових питань України та світу загалом, показує взаємовплив політичних та соціальних аспектів життя. Докази, які наводить Пекар, є досить переконливими, а його соціально-управлінська модель може бути застосована у будь-яких сферах життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Пекаря українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Пекаря українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Пекаря

Одна відповідь до “Різнобарвний менеджмент”

  1. Поліна Поліна сказав:

    «Різнобарвний менеджмент» – цікава книга, яка дала мені розуміння, чому інколи люди не розуміють одне одного. Так ми всі різні, але ми повинні якось жити у цьому світі разом. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *