«Різнобарвний менеджмент» Валерій Олександрович Пекар

«Різнобарвний менеджмент» Валерій Олександрович Пекар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2514 переглядів
2514 переглядів

Про книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Олександровича Пекаря

Валерій Олександрович Пекар – підприємець та викладач найкращих українських бізнес-шкіл. Його праця “Різнобарвний менеджмент” – цікава “кольорова” система міжособистісних стосунків в залежності від способів мислення.

Хоча в анотації книги зазначено, що вона буде цікавою та корисною для керівників різного рівня, її читацька аудиторія набагато ширша. Її необхідно читати педагогам і вихователям, маркетологам, власникам бізнесу та звичайним людям, які хочуть навчитися встановлювати продуктивні стосунки та вміти “достукатися” до будь-якого співрозмовника.

На думку Валерія Пекаря, для успішного менеджменту важливо оволодіти концепцією інтегральної динаміки, що базується на розкритті еволюції людського мислення. У першій частині книги “Різнобарвний менеджмент” автор пропонує класифікацію типів мислення.

Він відокремив вісім парадигм, кожній з яких відповідає певний колір – бежевий, фіолетовий, червоний, синій, помаранчевий, бірюзовий, зелений або жовтий. За цими кольорами ховаються особливості світогляду й образу життя. Наприклад, синій колір указує на любов до порядку, а фіолетовий світ тягне до магічних перетворень.

Книга “Різнобарвний менеджмент” – це розширений курс лекцій, які Валерій Олександрович Пекар викладає у бізнес-школах. Якщо ви вирішите скачати книгу “Різнобарвний менеджмент” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати її, ви дізнаєтеся про різноманітні складові бізнес-структури – особливості підбору та адаптації персоналу, правильну мотивацію та постановку завдань, ієрархію субкультур в компанії, нюанси корпоративної хромодинаміки та багато іншої корисної інформації.

Приємним бонусом для допитливих читачів є заключний розділ книги під назвою “За межами компанії”. Тут автор ділиться своїми міркуваннями щодо своїх ціннісних орієнтирів, економічних та військових питань України та світу загалом, показує взаємовплив політичних та соціальних аспектів життя. Докази, які наводить Пекар, є досить переконливими, а його соціально-управлінська модель може бути застосована у будь-яких сферах життя.

Завантажити безкоштовно книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Олександровича Пекаря

Рекомендації

Відгуки на книгу «Різнобарвний менеджмент» Валерія Олександровича Пекаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *